Теплий та затишний інтер’єр: Безкаркасні меблі з хутра

Теплий та затишний інтер’єр:  Безкаркасні меблі з хутра

Погодьтесь, що для кожного його дім – це супер комфортна та супер затишна фортеця, яка завжди ближче та дорожче серцю, ніж найрозкішніші люксові апартаменти у п’ятизіркових готелях. Секрет у тому, що ваша оселя передає саме вашу індивідуальність. І це означає, що вдома вам завжди буде комфортно та затишно.


Втім, немає меж для досконалості. Ви хочете затишності у квадраті або навіть у кубі? Це можливо! Просто задумайтесь над покупкою якісних безкаркасних меблів із штучної шкіри. До слова, доволі часто користувачі шукають в інтернеті, як же самостійно зшити це пухнасте диво. Можете ознайомитись, щоб переконатись (звісно, якщо ви не кравець), що краще замовити цей елемент інтер’єру, а не «парити» собі мізки.


Безкаркасні меблі з міху: Безліч «ЗА»

Ми позначимо лише декілька переваг «пухнастих» Бін Бегів. Впевнені, що вмостившись у таку «грушу», ви самостійно складете список з 20-ти причин чому варто купувати безкаркасні меблі цього типу. 

Отже приступимо! 


Комфорт 

Так, такий різновид Бін Бегів рахується одним з найкомфортніших. Ні пуфи з еко-шкіри, ні з замшкіри, ні зв’язані «груши» не зможуть скласти конкуренцію цим «пухнастикам». Вмостившись у такий Бін Бег, ви відчуєте, немов опинились в обіймах найдобрішої мімімішної пандочки. Погодьтесь, що така перспектива одразу ж підвищує рівень ендорфінів у крові. А, як відомо, від посмішки усім світліше та комфортніше.


Стиль

Так-так, інтер’єр вашої оселі одразу ж стане більш стильним та новомодним, якщо ви придбаєте Бін Бег схожого типу. До слова, безкаркасні меблі з хутра особливо гармонійно виглядають в апартаментах, виконаних у стилі модерн. Втім, навіть в кантрі-домівці чи в особняці, представленому в романтичному стилі, «грушки» цього типу будуть дуже доречні.


Не мало важливо і те, що такий тип матеріалу відкриває масу можливостей для польоту фантазії. Ви можете замовити крісло-мішок з однотонного хутру чи яка імітує шкіру якого-небудь хижака (наприклад тигра чи гепарда). Погодьтесь – це неймовірно ефективно! Практичність


Всупереч розхожій думці, особливого догляду цей тип меблів не потребує. Звісно ж, якщо ви плануєте розташуватись у кріслі з хутра і проводити в ньому небезпечні хімічні експерименти чи умащувати діток у пуфи, попередньо вручивши їм клей та набір для аплікацій, певні проблеми можуть виникнути. До слова, якщо ваші «квіточки життя» занадто термоядерні крихти, можливо, вам варто звернути увагу на Бін Беги з еко-шкіри, за якими буде значно простіше доглядати. 

Відмітимо, що «грушки» з хутра не варто занадто близько розташовувати біля каміну (хоча, іноді такий дует – камін та хутровий Бін Бег – створює приголомшливе відчуття затишку), а також поруч з опалювальними приладами. 


Вас цікавить як прати крісло-мішок із штучного хутра?

Спеціалісті рекомендують виставляти «Делікатний режим» на табло пральної машини. Зрозуміло, прати слід лише чохол, який з легкістю можна зняти з виробу.Крісло-мішок з хутра в інтернет-магазині Bruni


Обзавестись Бін Бегом в інтернет-магазині чи завантажити викрійку крісла-груші із штучного хутра у мережі? Звісно ж, рішення приймаєте ви і тільки ви. Ми лише можемо відмітити, що зшити самостійно комфортний та практичний безкаркасний пуф, не маючи досвіду, дуже і дуже не просто. Тому навіщо даремно витрачати свій час та сили? Довіртеся професіоналам, тобто нам