Чи варто обирати шкіряні безкаркасні меблі

Чи варто обирати шкіряні безкаркасні меблі

Шкіряні безкаркасні меблі становляться все більш популярними. Крісло-мішок зі шкірозамінника, біошкіри чи еко-шкіри можна побачити не тільки у модерновому молодіжному лофті, але і у холі крупного готелю, де понад усе ставиться турбота про гостей. Шкіряне крісло-мішок надає невимушений стиль будь-якому інтер’єру. Універсальність даного типу меблів – одна з його ключових переваг. Також власники крісел-мішків, пуфів та навіть ліжок з еко-шкіри відносять до плюсів легкий догляд за подібним матеріалом, практичність, естетичну сторону і, звісно ж, комфорт.

Стоит ли выбирать кожаную бескаркасную мебель

Давайте детально розглянемо всі «фішки», які приберегли ці пухленькі та стильні «груші». 

Зручні крісла-мішки для дому

 Стоит ли выбирать кожаную бескаркасную мебельШкіряні Бін Беги, фото яких представлені у цій статті, привертають увагу своїм неймовірним комфортом.

Занурившись в настільки м’яку «грушу», ви з легкістю забудете про всі труднощі минулого дня і навіть зможете з посмішкою згадати догану самодура-боса :D  Доволі показово і те, що неймовірно популярні дитячі крісла-мішки із шкірозамінника. Як ви прекрасно розумієте, шустрі непосиди не обирають незручні меблі. Їх маленьким високостям подавай все найзручніше, м’яке та мега комфортне!

Якщо у вас синочок, рекомендуємо звернути увагу на крісло-мішок із шкіри «футбольний м’яч». Ну, який хлопчина не любить футбол, а якщо атрибут улюбленої гри з’явиться у вигляді Бін Бегу у спальні – це стане справжньою подією. Зшити крісло-мішок «М’яч» із шкіри своїми руками достатньо не просто, тому наші клієнти звертаються до нас, озвучують свої ідеї, а ми їх реалізуємо протягом максимально короткого проміжку часу. Для маленьких принцес зазвичай обирають шкіряні пуфи, крісла-мішки у вигляді пончиків, политих апетитною полуничною глазур’ю, або у квітковому стилі.

Практичні шкіряні крісла-груші

Як ми вже відмітили трішечки вище, шкіряне крісло-груша (чи іншої оригінальної форми, як наприклад Пікачу або кексика з малиною) – це практичні меблі. Догляд за Бін Бегом з цього типу матеріалу надзвичайно простий. Якщо ви випадково пролили чай або каву на такий пуф, не встежили за діточками, а ті змалювали «грушку» маркерами, не варто засмучуватись. Шкіра, еко-шкіра, шкірозамінник для безкаркасних меблів та інші матеріали, які ми використовуємо у своєму виробництві, мужньо справляються з подібними «ударами долі». Отже, вам знадобиться лише волога ганчірка, якою ви з легкістю ліквідуєте будь-які плями з чохла. Погодьтесь, що це неймовірно просто та зручно.

Стоит ли выбирать кожаную бескаркасную мебель

Шкіряні Бін Беги – елегантний елемент інтер’єру

Шкіряне крісло-груша, яке ви можете зробити як своїми руками, так і звернувшись за допомогою до професіоналів, стане справжньою гордістю як у студентській квартирці, так і у заміському домі. Різноманітність фактур, кольорів та матеріалів дозволить вам підібрати такий варіант, який підкреслить індивідуальність інтер’єру вашої оселі.

Стоит ли выбирать кожаную бескаркасную мебель

Еко-шкіра чи інший матеріал: що краще для крісла-груші?


Якщо ви замислюєтесь над тим, як зшити шкіряний чохол на крісло-мішок, тоді напевно вас цікавить питання, який все ж таки обрати матеріал для даної цілі. У справжній момент все більша кількість цінителей затишку вирішують зшити крісло-мішок із шкірозамінника. Чому? По-перше, крісло-груша з еко-шкіри – це дешево. Дійсно, вартість крісла-груши із штучної шкіри у рази менше, ніж ціна за Бін Бег з натуральної шкіри. Крім того, що таке еко-шкіра для безкарканих меблів? Це практичність і більш простий догляд. Вам не буде потрібно купувати спеціальні дорогі засоби, щоб доглядати за чохлом свого пуфа. Ну і приємний бонус у грінпісовському стилі: купуючи Бін Беги з еко-шкіри ви робите добро тваринкам. Ось таке мімімі