Стильні та нестандартні безкаркасні меблі

Стильні та нестандартні безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі вже давно перекочували з категорії оригінальних ідей у практичні предмети інтер’єру. Ряд переваг змушує багатьох людей купувати бін-беги замість традиційних меблів. Крісла-мішки можна зустріти в офісах, на верандах загородних домів і навіть у кафе. 

У першу чергу – це пов’язано з непередаваним почуттям комфорту, яке можна відчути, розташувавшись у кріслі-груші. Важливо і те, що безкаркасні меблі здатні задати неповторний стиль приміщенню.

Усі переваги безкаркасних меблів:

  • Екологічність. Пуфи та крісла-груші виготовляються з гіпоалергичних матеріалів; 

  • Мінімальна небезпека. Гострі кути та тверді поверхні відсутні. Завдяки цьому безкаркасні меблі можна використовувати навіть у дитячій кімнаті;  

  • Зносостійкість. Можна використовувати на веранді, на вулиці та на балконі. Чохол можна потім зняти та випрати;

  • Практичність. Безкаркасні меблі легко змінюють форму, завдяки чому крісло можна сховати у шафі чи у коморі. 

  Використання крісел-груш у різних стилях інтер’єру

  Самі по собі безкаркасні меблі здатні вписатися практично у будь-який інтер’єр. Але якщо ви хочете, щоб вони стали родзинкою гостинної або дитячої кімнати, поставтеся до вибору з великою відповідальністю. 

  Якщо, наприклад, у вашій гостинній немає певного стилю, тоді найкращим варіантом буде підібрати крісло-мішок з тої ж тканини, що і диван. 


  Цей варіант для тих, хто віддає перевагу гармонії та намагається уникати яскравих акцентів. 

  Стильне крісло-груша яскравого кольору чудово впишеться у стилі лофт, хай-тек, авангард. Ці направлення дозволяють не заморочуватись з вибором, головне, щоб тканина зовнішнього мішка була однотонна. 


  Стиль кантрі гарно прикрасить безкаркасні меблі із шкіри (чи її імітації), а також із льону та бавовни. 

  Віддайте перевагу природнім відтінкам, щоб притримуватись стандартів стилю. 

  Якщо приміщення оформлено у скандинавському стилі, крісло-груша витримане у двох основних кольорах – те, що треба. Тканину можна обрати на будь-який смак. Віддайте перевагу найбільш практичному для вас варіанту. 


  Стильні безкаркасні меблі, які мають ненав’язливі візерунки відмінно впишуться у «ф’южн». Також гарно виглядатимуть «мохнаті» крісла-мішки чи моделі із в’язаними чохлами. Тут відкривається справжній простір для фантазії. Для дитячої кімнати важливо обрати Бін Бег, який сподобається дитині. Найкращим рішенням буде обрати крісло яскравого забарвлення. 


  Якщо дитина захоплюється спортом, порадуйте його кріслом у формі футбольного м'яча

  Якщо на ваш погляд крісло-груша абсолютно не вписується в інтер’єр квартири, ви завжди можете заховати його від сторонніх очей після використання. 


  На що варто звернути увагу під час покупки безкаркасних меблів


  Для того, щоб покупка радувала вас не один рік, перед придбанням крісла, зверніть увагу на ряд факторів: 

  • Наявність двох чохлів. Якісні крісла-мішки виготовлені з внутрішнього та зовнішнього чохлів. Обидва мають блискавки. Внутрішній чохол потрібен для того, щоб із часом в нього можна було досипати наповнювач. Зовнішній чохол призначений для того, щоб його можна було зняти та випрати;

  • Матеріал, з якого зроблені мішки. Внутрішній чохол повинен мати необхідну щільність, щоб виріб не «роз’їджався». Зовнішній – може бути з будь-якого матеріалу, але якщо у вас вдома є тваринки, тоді краще підібрати модель з кожзаму чи вельвету. 

  • Розмір. Якщо площа кімнати занадто маленька, тоді велике крісло може викликати труднощі у переміщенні. Не засмучуйтесь, завжди можна придбати невеликий пуф.