Поради дизайнерів: як використовувати крісло-мішок в інтер’єрі

Поради дизайнерів: як використовувати крісло-мішок в інтер’єрі

Для кожного дім – це місце, де можна відпочити, відволіктись від проблем, поділитись сокровенним з близькими або влаштувати грандіозну тусовку. Тому дизайну інтер’єру приділяють особливу увагу. Неважливо, де ви живете – в милій домівці в горах чи у лофті на двадцятому поверсі в самому центрі столиці – атмосфера вашого дому повинна передавати ваш дух та характер. Ваш дім – в деякому сенсі, ваше відображення. 

Благо, що сучасні дизайнери завжди з радістю готові допомогти господарям житла у самовираженні. Ви можете обрати будь-який стиль: від модерну чи класичного до колоніального чи античного. Цікаво, що будь-який дизайн інтер’єру гармонійно доповнить крісло-мішок. Не вірите? А ми з легкістю доведемо вам зворотне ;)

Античний стиль

Советы дизайнеров: как использовать кресло-мешок в интерьере


Його можна охарактеризувати парою слів: виразність та респектабельність. Відмінні особливості такого житла – це наявність незвичайних арок, колон, обробка стін венеціанською штукатуркою, а підлога – мармуром чи іншими породами каміння. Чи доречний буде у подібному інтер’єрі кімнати крісло-мішок? 

Безумовно! Даний тип безкаркасних меблів може бути виконаним у золотистих чи бордових тонах, що ще більше підкреслить красоту та гармонійність такого житла.

Класичний стиль

Советы дизайнеров: как использовать кресло-мешок в интерьере

Дизайнерське крісло-мішок стане справжньою «родзинкою» і в домі, господарі якого надали перевагу класичному стилю. У такому приміщенні доречні антикварні сувеніри, раритетні книги, дорогий паркет, а також тяжкі бархатні драпірування. Не зайвим стане і Бін Бег, який дизайнери рекомендують виконати з синього, шоколадного чи вишневого бархату. Декілька крісел-мішків у такому домі створять атмосферу затишку та якоїсь «кулуарності».

Етнічний стиль

Советы дизайнеров: как использовать кресло-мешок в интерьере

Думаєте, що цей тип інтер’єру та крісло-мішок несумісні? І знов помиляєтесь, адже «груша» з легкістю зробить таке помешкання більш екзотичним та, звісно ж, комфортним. Головне – чітко оговорити з нашими консультантами під час оформлення замовлення, який саме стиль в кімнаті. Нагадаємо, що існує африканське, індійське, мексиканське, єгипетське направлення та багато інших. Для апартаментів з таким типом інтер’єру буде доречно крісло-мішок з незвичайними ієрогліфами чи етнічними візерунками. Якщо ви цінитель українського стилю і це відобразилось на оформленні вашого дому, рекомендуємо вам замовити стильне крісло-грушу а-ля «вишиванка». 

Впевнені, що такі безкаркасні меблі ідеально доповнять інтер’єр вашої оселі.

Стиль модерн

Советы дизайнеров: как использовать кресло-мешок в интерьере

Для тих, хто небайдужий до стилю модерн, у нас відмінні новини: цей інтер’єр та крісло-мішок – вдала пара. Дизайнери підкреслюють, що залежачи від того, яке саме направлення вибрано господарями дому (хай-тек, поп-арт, ар-деко, шале чи лофт) і варто відштовхуватись під час вибору Бін Бегу. Наприклад, «груша» сталевого кольору буде гармонійно виглядати в гостинній, виконаної у стилі хай-тек. Для еко-інтер’єру можна обрати крісло-мішок у вигляді квітки чи сонечка. Для дизайну спальні у стилі кантрі буде доречне крісло-мішок, виконане із шкіри, з бахромою. 


Як бачите, крісло-мішок гармонійне у будь-якому вигляді, де цінується комфорт та затишок. Без сумніву, цей тип меблів прикрасить апартаменти, виконані у всіляких стилях: від грайливого кантрі та стриманого хай-теку, до розкішного класичного стилю та барвистого етнічного. Не втрачайте ні хвилини. Дзвоніть за вказаними номерами телефонів, щоб дізнатись більше про безкаркасні меблі від наших спеціалістів, які з радістю допоможуть вам з вибором та оформлять замовлення на Бін Бег вашої мрії.