Облаштування стильного та функціонального офісу

Облаштування стильного та функціонального офісу

Сучасний ритм життя – це максимальна швидкість, вища напруга, велика відповідальність. У такому темпі довго не витримаєш… Тому розумні і далекоглядні директора набувають крісла-груші для дому та офісу. .


Всі співробітники повинні відчувати себе на роботі комфортно та по-домашньому. Психологи даремно балакати не будуть: згідно з нещодавнім дослідженням людський мозок працює на 60% ефективніше, якщо знаходиться у розслабленому становищі. Де ми відчуваємо найбільший релакс? Звісно ж вдома, у м’яких безкаркасних меблях з чашкою чаю чи кави в руках та з пухнастим котиком на колінах. Роботодавці намагаються створити саме такі умови: запасаються кавовими машинами, соковижималками, закупляють зелений чай, який чудово тонізує, деякі навіть обзаводяться котами і, зрозуміло, активно купляють крісла-груші.

Переваги крісел-мішків для офісу

Давайте виділимо основні достоїнства Бін Бега, які відмічають як глави нафтогазових корпорацій, так і керівники маловідомих стартапів. Отже, крісла-мішки – це:  • Вигідно;
  • Практично;
  • Стильно;
  • Тімбілдингово;

А тепер переходимо до детального розбору усіх плюсів.

Бін Беги – розумна економія

Почнемо з найприємнішого: покупка, наприклад, в кімнату відпочинку десятку «грушек» (чи навіть більше) – угода більш вигідніша, ніж придбання каркасних меблів, які коштують у декілька разів дорожче такої «компашки» Бін Бегів.

Тому у даній ситуації ви можете приємно зекономити, а на заощаджені засоби виписати премії найпрацелюбнішим співробітникам чи придбати бомбичну кавову машину.

Вартість крісел-груш залежить від розмірів виробу, вибраного матеріалу, форми, дизайну. Всі ці моменти оговорюються з нашими консультантами. Нагадаємо, що при значних замовленнях діють щедрі знижки.

Комфорт – понад усе

Не останню роль грає і те, що даний тип меблів неймовірно комфортний. Виснажливі звіти, понаднормові завдання, шалений темп – вся ця напруга зникає після 5-10 хвилинного відпочинку у пухленькому Бегі. Незаперечною перевагою виступає і те, що за такими кріслами дуже легко доглядати (значить, ваш менеджер по прибиранню не буде згадувати злим тихим словом всіх співробітників), а також просто транспортувати ( раптом ви часто переїжджаєте). Наші клієнти відмічають, що Бін Беги становляться справжнім спасінням на корпоративах на природі. Завантажив цих «пухнастиків» у мінівен, вивантажив десь біля озера – ось і намалювалась відмінна тусовка!
Крісло-груша – ідеальний елемент інтер’єру

Не останню роль грає те, що безкаркасні пуфи прекрасно доповнять інтер’єр будь-якого офісного приміщення. Заглянувши у такий офіс, одразу розумієш – тут не пенсіонери відсиджуються, покриваючись пилом, а нове покоління, яке в темі усіх новомодних тенденцій. Звернувшись до нас, ви зможете бути впевненими, що ми з легкістю підберемо дизайн «грушок» для вашого офісу. Обраний стиль підкреслить високий статус вашої компанії, передасть ідею, відобразить ключові кольори, зображені на логотипі.  Ми реалізували багато проектів даного направлення, тому ви можете бути впевнені, що ми не підведемо.

Ми – команда!


Як підтверджує опис крісла-мішка для офісу, цей тип меблів дійсно позитивно позначається на згуртованості  колективу. Крім того, що Бін Беги дарують відчуття комфорту та спокою, вони також надихають до дружніх бесід, обговорення роботи. А як відомо, тільки дружні та згуртований колектив здатен згорнути гори та показати вражаючі результати! 


Якщо ви хочете оформити замовлення, сміливо дзвоніть за вказаними номерами.