Нова українська школа: нові меблі для нових правил

Нова українська школа: нові меблі для нових правил

Пройшли ті часи, коли жорсткий неживий стілець прикріплювався до нерухомого столу на фіксованій незручній висоті в суворо спрямованому вперед напрямку. Кращий дизайн меблі НУШ 21 століття — компактні, креативні та універсальні моделі. Вони максимізують потенціал для різноманітного використання і часто можуть бути відрегульованими або налаштованими, щоб краще підходити як для користувача, так і для навколишнього середовища. Як це пов'язано з навчанням: гнучкі, універсальні варіанти сидіння, а також столи з регульованою висотою допомагають зробити сучасний акцент на різноманітних завданнях і стилях навчання.

Кращий дизайн шкільних меблів — це не самі меблі. Мова йде про створення ідеального середовища. Забезпечення того, щоб даний простір і меблі доповнювали один одного, може сприяти кращій організації процесу навчання. Як це пов'язано з навчанням: інтер'єр класу в початковій школі зазвичай становить окремі приміщення, які використовуються для різних занять. Коли учні відчувають, що їм комфортно та зручно, вони готові до виконання поставленого завдання, процес навчання значно поліпшується.


Причини замінити старі меблі

Щоб зацікавити школярів навчанням, архітектурні фірми пропонують замінити традиційні столи і стільці модульними, які набагато легше переналаштувати протягом дня. Ось кілька відмінних варіантів:

  • столи та стільці на коліщатках, які полегшують групове, а також індивідуальне навчання;
  • дитячі крісла-мішки, де діти спілкуються, відпочивають або читають книги;
  • столи трапецієподібної форми, які пропонують учням різні конфігурації;
  • стільці з регульованою висотою, які можна використовувати з різною висотою столу.Оформлення навчального класу з використанням безкаркасних меблів


Перед початком навчання в початковій школі необхідно підготувати відповідну кімнату для юних учнів. На цьому етапі варто подбати не тільки про базове обладнання, таке як письмовий стіл, крісло, що обертається, лампа освітлення або книжкова шафа, а й про так звані зони релаксації. Облаштовуючи клас для учнів, варто пам'ятати, що крім навчальної зони, в класі є місце для релаксації та відпочинку. Також варто подбати про правильну організацію простору, в якому діти спілкуватимуться з однокласниками. Облаштування такої зони нескладне — достатньо використати низький столик і зручні дитячі пуфи: крісло-мішок для дітей або крісла для релаксації. Великі подушки для сидіння на підлозі, безумовно, є хітом останніх років, вони допоможуть учням молодшої школи насолодитись безтурботними моментами гри на підлозі. Старші школярі віддають перевагу яскравим пуфам у формі кулі або низьким і легким кубічним або роликовим пуфам. Їх переваги — оригінальні дизайнерські форми та цікаві візерунки, які достойно оцінять діти, які люблять бути на висоті. Сучасні школярі прагнуть виділятися, тому часто вибирають моделі дитяче крісло-мішок, які відповідають індустріальному, футуристичному й, звичайно ж, сучасному стилю. Діти хочуть підкреслити свою оригінальність, в тому числі з використанням далеких від традиційних крісел сидінь з жорсткою спинкою та жорстким каркасом. Їм подобається, коли крісло пристосовується до зручної для них пози. На їхню думку, пластичність крісел-мішків є найбільш важливим аргументом під час вибору пуфа, хоча зазвичай вони також вибирають сміливі кольору в якості переваг.