Міні-офіс для фрілансера

Міні-офіс для фрілансера

Як фрілансеру, вам потрібно проявити творчий підхід до ідей домашнього офісу. Зрештою, добре мати спеціальне робоче місце, де ви можете тримати речі в порядку й залишатися зосередженими протягом дня. Деякі фрілансери працюють за кухонним столом, на ліжку, в різних кафе і в безлічі інших випадкових місцях. Багато з них мріють про великий спеціалізований офіс (без дітей та інших відвабливих чинників), але не завжди виходить. Атмосфера, декор та меблі, які мають назву офіс для фрілансера, повинні сприяти продуктивності та підтримувати мотивацію, особливо, якщо вам потрібно довше працювати з дому.

Особливості роботи фрілансера з дому

Незалежно від того, чи є ви професіоналом, який працює в офісі, або домогосподаркою, яка працює позаштатно вдома, є один важливий елемент, спільний для обох, — це ваш робочий стіл. Це, мабуть, найважливіша частина офісних меблів, яка допомагає вам ефективно працювати. Оскільки бувають випадки, коли нам потрібно пересуватися під час роботи, вибір крісла на коліщатках має важливе значення в облаштуванні домашнього офісу. Плануючи купити письмовий стіл для роботи в домашніх умовах, варто звернути увагу на тип вашого столу. Чи можна використовувати його для роботи, стоячи, сидячи або й те та інше? Дослідження показали, що довге сидіння шкодить вашому здоров'ю:

  • неправильна поза під час сидіння, а надалі сутулість;
  • біль у спині;
  • проблеми з зором;
  • зайва вага.

Оптимальний варіант — вибрати домашній стіл подвійного призначення. Той, який дозволяє вам працювати стоячи або сидячи. Тип форми — ще один аспект, який слід враховувати під час покупки. Люди, що працюють вдома повний робочий день, будуть витрачати за столом значну частину свого робочого часу. Отже, він повинен забезпечувати комфорт і довговічність, й водночас мати ергономічну форму та естетичний вигляд.Які меблі вибрати. Як зручно організувати простір 

Якщо ви приділяєте багато уваги роботі, то пора подумати й про своє здоров'я. Багато фрілансерів вибирають крісло для домашнього офісу, до таких належить безкаркасні меблі. Найпопулярнішим видом крісел залишається крісло-мішок. Переваги крісел-мішків для здоров'я:

  • корегує поставу тіла;
  • крісло-мішок відоме своєю гнучкістю, оскільки його форма може адаптуватися до будь-якого навантаження, на відміну від традиційних стільців з фіксованою висотою;
  • зменшує головні болі напруги;
  • полегшує болі в спині;
  • зменшує біль в м'язах і суглобах.

Крісло може стати корисним для нашого здоров'я, крім того, воно допомагає нам розслабитися і відчути себе комфортно. 

Не вибирайте меблі яскравих забарвлень і геймерських форм. Купуючи такого виду крісла, ви переплачуйте за малюнок, форму крісла, але необхідної підтримки для попереку ви так і не отримуєте, та залишаєтеся наодинці з головним болем і болями в спині. 

Тому найкращим рішенням буде купити крісло-мішок, якщо ви проводите дуже багато часу за комп'ютером. Навіть домашній офіс вимагає підвищеної уваги до вашого здоров'я і гарного дизайну.