Крісла-мішки – улюблені меблі ваших домашніх тваринок

Крісла-мішки – улюблені меблі ваших домашніх тваринок

Домашні тваринки люблять комфорт не менше господарів. І коти і собаки обожнюють валятись у кріслах та на диванах. Деяким щасливчикам навіть дозволяють спати у господарському ліжку. Правда, потім доводиться довго та нудно позбавлятися від шерсті. Більш зручніше, коли в улюбленця є власне місце. І якщо ви хочете, щоб хвостатий улюбленець не псував меблі, поки вас немає вдома, облаштуйте йому зручне спальне місце. 

Безкаркасні меблі для собак

Найчастіше господарі просто кидають на підлогу підстилку та наївно вірять, що пес не буде перебиратись з неї на диван при першій же вдалій можливості. М’які меблі набагато зручніші та пахнуть улюбленим господарем. Але якщо ви купите спеціальний лежак для домашніх тваринок в інтернет-магазині ТМ Bruni, то вирішите проблеми із спальним місцем улюбленця раз і назавжди. Переваги Бін Бегів для собак наступні: 

  • Дуже м’які за рахунок наповнювача з пінополістиролу; 
  • Легкість у догляді. Зовнішній чохол у будь-який момент можна зняти та очистити у пральній машині; 
  • Відсутність бортиків. Така конструкція дозволяє улюбленцю зайняти максимально зручні пози; 
  • Компактні розміри. У будь-який момент лежак можна прибрати у шафу чи комору;
  • Невелика вага. Собачий Бін Бег можна брати з собою у поїздки.
Безкаркасні меблі для котів 

Собаки гарно піддаються дресируванню і частіше слухаються своїх господарів. З котами все ж набагато складніше. Мурчащі брати наші менші віддають перевагу свободі та незалежності, тому сподіватись, що вони будуть спати тільки на своїх лежаках – даремно. Що ж робити? 

Миритись з тим, що оббивка м’яких меблів постійно покрита шаром вовни? Звісно, можна накривати дивани і крісла різними покривалами, але це малоефективно. Більш практичніше облаштувати дім затишними Бін Бегами. 

Коти обожнюють ніжитись у кріслах-мішках. Вони в них буквально тонуть і дивляться найцікавіші кошачі сни. Головне, підібрати вдалі крісла-мішки. Особливу увагу варто приділити тканині. По-перше, вона повинна бути дуже щільною. Після гарного сну котики люблять потягнутись та випустити кігтики. Тонка тканина такого може не витримати. 

Еко-шкіра теж поганий варіант, тому що на ній можуть залишатись подряпини. Пошукайте щільну та гладку тканину, на якій не будуть залишатись зачіпки. По-друге, тканина повинна бути натуральною, для того, щоб не виникало статичної електрики і щоб шерсть не прилипала до виробу. Очистити той же Оксфорд, наприклад, набагато простіше, ніж фліс. Будьте готові до частих прань зовнішнього чохла Бін Бегу. Переконайтесь, що тканина не примхлива та здатна пережити інтенсивний догляд. 

Якщо у вас вдома живе кіт чи собака, тоді обирати забарвлення крісла-мішка вам потрібно буде виходячи не тільки з кольорової гами, що панує в приміщені, але й окрасу вашої тваринки. Темна шерсть добре видна на світлих меблях, тоді як світлі – на темних. Якщо не хочете кожен день пилососити та чистити Бін Бег, врахуйте цей нюанс. Але набагато краще купити в інтернет-магазині ТМ Bruni лежак для тваринок і дізнатись у дресирувальника, як привчити улюбленця до місця. Навіть найкапризніші домашні улюбленці по достоїнству оцінять м’які та теплі Бін Беги і з часом перестануть посягати на ваші крісла та дивани. 

Головне, підібрати лежак правильного розміру, щоб тварині було комфортно та просторо.