Крісло-мішки. 5 причин для обожнювання

Крісло-мішки. 5 причин для обожнювання

Ми вирішили написати цю статтю, щоб розповісти вам про головні причини обожнювання яскравих та унікальних крісел-мішків. 


КОМФОРТ 


Ви можете бути заядлим лінивцем чи просто ж любити час від часу повалятись, але ми впевнені, що затишні та нереаааально комфортні крісла-мішки не залишать вас байдужими! 


ПОПУЛЯРНІСТЬ 

Як тільки ви станете щасливим власником одного із стильних крісел-мішків, єдиною проблемою, з якою ви зіткнетесь, стануть безперервні бої з вашими близькими за право сидіти на цьому пуфі…) Стиль та комфорт вашого нового крісла оцінять всі – від домашнього улюбленця до улюбленої бабулі! КОЛІР НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК 

Навіть не турбуйтесь про те, що під кольорову гаму вашої кімнати не існує відповідного кольору! У нас знайдуться різноманітні кольори та типи тканин, які доповнять ваш інтер’єр! Вірогідно одного кольору вам не достатньо… В такому випадку наша команда із задоволенням вислухає ваші побажання та виготовить крісло, пуф чи подушку за вашим індивідуальним кольоровим рішенням! Не можете вирішити, який колір вам по душі? Як щодо декількох змінних чохлів для вашого крісла? 

В залежності від настрою, бажаної атмосфери та стилю приміщення, ви можете з легкістю змінювати чохли у будь-яку хвилину! 


ЕКОНОМІЯ 


Крісла-мішки – це ідеальний варіант меблів для людей, які хочуть облаштувати дім, квартиру чи будь-яке інше приміщення зі смаком, маючи обмежений бюджет! Їх легко пересувати, вони не потребують особливого догляду, але при цьому представляють собою ідеальне місце для відпочинку після тяжкого робочого дня чи після веселої бурхливої вечірки! 


ПРАКТИЧНІСТЬ 


Більшість наших крісел-мішків виготовляються у подвійному чохлі, що набагато облегшує процес їх чистки. Верхній чохол знімається настільки легко, що ви зможете зробити це без чиєїсь допомоги! 
Іноді, для чистки крісла достатньо протерти його вологою ганчіркою в місці, яке забруднилось. Звісно, це основні, але не єдині причини, чому ми і наші клієнти ОБОЖНЮЄМО крісла-мішки! 


Якщо ви хочете дізнатись більше цікавих фактів про крісла-мішки та пуфи, слідкуйте за інформацією на нашій сторінці у Facebook – bruni.beanbags!