Крісла-мішки для тих, хто працює чи навчається з дому

Крісла-мішки для тих, хто працює чи навчається з дому

Все більше людей надають перевагу працювати чи навчатись з дому. Адже це так зручно, коли можна дозволити собі трішечки більше поспати чи вийти під час роботи у найближчий магазин, якщо у вас закінчилась кава. Часто на фріланс переходять мами, які знаходяться у декреті чи інтроверти, які не люблять знаходитись у великих колективах. Причин працювати та навчатись вдома велика кількість, тому дуже важливо зробити свій дім і робочий процес максимально комфортним.Як зробити робочий процес комфортним? ?


У психологів є багато порад, як зробити роботу максимально приємною та до цього й ефективною. Часто спеціалісти радять створити графік дня та детально розписати задачі та цілі. Також однією з найважливіших складових високої продуктивності є робоче місце. Воно повинно бути прибрано, знаходитись у тихому та спокійному місці та може мати милі атрибути для підняття настрою. Робоче місце повинно бути фізично комфортним. 


Громіздкі офісні крісла можуть підійти далеко не всім. Вони займають багато простору, не дають можливості використовувати низький стіл, з часом вони розхитуються та починають скрипіти. Відмінною альтернативою може стати крісло-мішок. Безкаркасні меблі більш компактні, їх легше перенести у іншу кімнату чи прибрати у комору. Іноді крісла-мішки за комфортом випереджають навіть найсучасніші моделі офісних крісел. Наприклад, моделі з подвійним наповнювачем та люверсами, які за м’якістю не дотягують хіба що тільки до хмар.


Кресла-мешки для тех, кто работает или учится из дома


 Чому безкаркасні меблі краще звичайного офісного крісла:

  1. Вони легші; 
  2. Крісла-мішки компактні;
  3. Із часом вони не розхитуються і не починають скрипіти;
  4. Безкаркасні меблі легше «оновити». 


  Що мається на увазі під «оновити»? Якщо для того, щоб замінити оббивку на звичайному кріслі, вам знадобиться спеціаліст, то змінити чохол для безкракасних меблів ви можете самостійно. Своїми силами можна замінити і наповнювач. Крісла-груші чудово вписуються у будь-який стиль. Асортимент забарвлень та форм вражаючий. Навіть будучи найвибагливішим покупцем, ви можете просто пошити чохол для виробу на замовлення та задовольнити будь-який свій запит.


  Як обрати крісло-мішок для роботи та навчання?


  Зверніть увагу на форму. Навчання та робота займають багато часу, а отже, вам доведеться довго сидіти в одному положенні. У цьому випадку ідеально підійде форма груші. 

  Вона підтримає хребет та руки, завдяки чому у кінці дня ви не будете відчувати втомленості. 


  Друге, на що варто звернути увагу – це матеріал. Врахуйте такі фактори, як наявність вдома дітей чи тварин, будете ви використовувати виріб тільки в приміщенні чи на вулиці також. Найщільнішими тканинами вважають еко-шкіра та оксфорд. Наявність потрійного шву продовжить термін експлуатації безкаркасних меблів у два рази. Не забувайте, що наявність двох чохлів (внутрішній та зовнішній) для безкаркасних меблів є обов’язковим. Якщо ваше фінансове становище дозволяє придбати будь-яку модель, можна задуматись і про приємні додаткові функції: люверси (дозволяють кріслу «дихати»), бокові кишені (можна покласти туди планшет, мобільний телефон, журнал і т.д.), подвійний наповнювач (не дає кріслу швидко просісти). Ці деталі значно підвищують рівень комфорту під час експлуатації.