Крісла-мішки для домашнього кінотеатру та гри на приставці

Крісла-мішки для домашнього кінотеатру та гри на приставці

Безкаркасні меблі вже давно перестали бути чимось екстравагантним та дивним. Крісла-мішки можна зустріти де завгодно, включаючи офіси серйозних кампаній. Але все одно, перші асоціації, які виникають, коли бачиш Бін Бег – комфорт та релакс. Саме тому ці меблі краще за інші підходять для кімнат відпочинку. З цієї ж причини для облаштування домашнього кінотеатру краще за все закупити зручні пуфи та крісла-мішки

Переваги безкаркасних меблів у зоні відпочинку 

Чому б не купити для облаштування домашнього кінотеатру великий та місткий диван, запитаєте ви. По-перше, м’які меблі, а тим паче гарнітури, коштують дуже дорого. По-друге, навіть найбільший диван здатний розмістити не більше п’яти людей. І по-третє, чим тоді домашній кінотеатр буде відрізнятись від гостинної? Якщо ви забажаєте створити унікальну кімнату для відпочинку, в якій ви зможете відпочити від дому, не виходячи з дому – купіть саме Бін Беги. 


Не обов’язково виділяти цілу кімнату тільки під кінотеатр. Використовуйте простір з розумом. Наприклад, в одній частині оборудуйте екран (якщо ви плануєте використовувати проектор), а в іншій – гральну зону. Придбайте настільні ігри, повісте дартс. У якості меблів використовуйте журнальні столики та крісла-мішки для гральної зони. В них є маса переваг:


  • М’які та зручні;
  • Легко переносяться з місця на місце;
  • Не потребують особливого догляду;
  • Вписується у будь-який інтер’єр.

Як обрати крісло-мішок для домашнього кінотеатру 

У першу чергу подумайте, як багато людей буде користуватися кімнатою. Якщо ви плануєте звати багато гостей, попіклуйтеся про те, щоб кожному знайшлося місце. Не обов’язково купувати багато пуфів-іграшок для кожного гостя окремо. Існують крісла-мішки великого розміру, на яких можуть сидіти дві, або навіть три людини. Головне, щоб кожен міг розміститись з комфортом. 


Далі треба визначитись з тканиною та кольором. Якщо ви плануєте використовувати кімнату з домашнім кінотеатром тільки для перегляду фільмів, тоді немає потреби експериментувати з формами та забарвленням, у напівтемряві все одно цього ніхто не побачить. Якщо ж у планах не тільки кіноперегляди, але й інший інтерактив, дайте волю фантазії. Дуже цікаво у гральних зонах виглядають пуфи-м’ячі. Причому такі Бін Беги подобаються не тільки дітям, але і дорослим. 

Вибір тканини також залежить від того, як ви будете використовувати безкаркасні меблі. Якщо ви плануєте влаштовувати в кімнаті перекуси, краще придбати Бін Беги з не капризної тканини темного кольору. Гості можуть пролити напій чи випадково впустити їжу під час перегляду. Звісно, одразу ж після вечірки можна зняти зовнішній чохол з крісла та випрати його. Але набагато простіше випрати пляму з темної тканини, ніж зі світлої. Зшити крісло-мішок своїми руками чи замовити в інтернеті  

Речі створені власноруч створюють особливу атмосферу в домі. Саме тому багато людей хочуть зшити крісло-мішок своїми руками. Насправді, нічого складного у цьому немає, тим більше, що в інтернеті зараз багато викрійок та посібників. Однак, для здійснення цього задуму треба мати швейну машинку та певні навички. Зшити Бін Бег вручну – довго та складно. Якщо ви ніколи раніше не шили чи просто не хочете витрачати на це свій дорогоцінний час, замовте якісне, красиве та зручне крісло-мішок в інтернет-магазині bruni.ua. На вас чекає великий асортимент, висока якість та демократичні ціни.