Краш-тест крісла-мішка від ТM Bruni

Краш-тест крісла-мішка від ТM Bruni

Компанія Bruni вже багато років займається виробництвом безкаркасних меблів, зокрема фірмові крісла-мішки добре знайомі користувачам в Україні. За що ж вони так люблять ці унікальні та оригінальні предмети інтер'єру? Виявляється, не лише за зручність, а й за відмінні якості, якими відрізняється кожен виріб. Існують міфи про безкаркасні меблі, згідно з якими вони не практичні, а зовнішній вигляд швидко псується. Чи правдиві вони, спробуємо розібратися. Ми провели справжній краш-тест та перевірили вироби на п'ять показників. Результати справді здивували!

Тестують діти

Особливо сподобалося випробуване м'яке крісло-мішок найменшим тестувальникам – дітям! Ще б пак! Його незвичайна форма у всіх викликала інтерес. Ну а м'якість, легкість і зовсім привели у справжнє захоплення. Діти з радістю грали виробом, адже на ньому можна стрибати, немов на батуті, будувати вежі та цілі замки (якщо крісло не одне), а ще кидати в інших. Ніяких синців та саден! Одні веселощі! А ще такі крісла абсолютно безпечні для малюків, адже вони виготовлені зі спеціальної гіпоалергенної тканини та найбезпечнішого наповнювача.

Випробування тваринами

У більшості з нас вдома є домашні тварини – котики, собачки. А вони ще ті любителі забратися на меблі, а іноді й псують меблі: хтось залишає багато шерсті, хтось – сліди від пазурів. Безкаркасне крісло-мішок не боїться нічого з перерахованого. Воно виготовлене з міцного та вологостійкого матеріалу, на якому не збирається шерсть, не залишаються зачіпки від пазурів. Крім того, такий виріб не шарудить, що особливо актуально, якщо ваш домашній улюбленець полохливий.


Жодних плям від їжі!

Що ж це за крісло, якщо на ньому хоча б раз не спробувати поїсти? Для більшості меблів їжа – справжній ворог, який залишає помітні плями бруду, жиру тощо. Але крісло у вигляді мішка від компанії Bruni не боїться слідів їжі. Це ваховано ще на етапі виробництва, адже виготовляються такі меблі з матеріалів, які можна без проблем витирати, прати та здійснювати над ними інші маніпуляції, щоб очистити. Більшість плям вдалось вивести простою вологою серветкою.

А як підпалити?

Звісно, ​​спеціально підпалювати крісло-мішок ніхто не буде (хоча ми й це пробували). Але від попадання попелу воно не застраховане, особливо якщо стоїть поруч каміна або на вулиці біля вогнища. Як показали випробування, виріб не псується, якщо на нього випадково попадає попіл від вогню або сигарети. Тканина, з якої виготовляють крісла, стійка до спалаху.

І, звісно, багатьох цікавить питання, як «поводяться» крісла-мішки в умовах вулиці? Так ось, ми все літо використовували виріб на дачі у саду. За цей час крісло зовсім не зіпсувалося, не вигоріло під сонячним промінням, не затерлося і залишилося практично незміненим, без затяжок і дірок. Після закінчення літнього сезону достатньо зняти чохол і випрати його звичним способом – крісло виглядає як нове!