Як замінити чи доповнити наповнювач в крісло-мішок: Інструкція

Як замінити чи доповнити наповнювач в крісло-мішок: Інструкція

Безкаркасні меблі – зручне та практичне рішення для сучасних жилих та комерційних просторів. Для того, щоб такі предмети інтер’єру служили як можна довше, за ними треба ретельно доглядати, зокрема, вчасно засипати наповнювач у крісло-мішок. Як і чому це треба робити, розглянемо нижче. 

Як влаштоване безкаркасне крісло?

Крісла-груши, які можна придбати на нашому сайті, складаються з: 


  • Зовнішнього (змінного) чохла;
  • Внутрішнього чохла;
  • Наповнювача;
  • Декоративних елементів (ручки, блискавки, дренажного витвору). 

У якості наповнювача у безкаркасних меблів, представлених у нашому інтернет-магазині, використовуються гранули пінополістиролу комбінованих з поролоном. Це нешкідливий і негорючий матеріал, який повністю відповідає усім існуючим санітарно-гігієнічним нормам. Крім того, кульки пінополістиролу роблять крісла дуже комфортними. Єдиний мінус матеріалу – просідання. Тому періодично необхідно проводити заміну наповнювача в безкаркасних меблях: кріслах-мішках, пуфах, лежанках для домашніх улюбленців.

Як додати наповнювач в м’яке крісло-мішок: інструкція

Уявімо, що ви вже замовили пінополістирольні гранули на нашому сайті. Для тих, хто ще не знає, сповістимо, що у нас можна придбати звичайний чи подвійний наповнювач для безкаркасних меблів, розфасований у 60-літрові пакети. Чим більше предмет інтер’єру, тим більше кульок пінополістиролу знадобиться для його заповнення. Тепер вас, звісно ж, хвилює питання, як заправити наповнювачем крісло-мішок. Все дуже просто, якщо йти за нашою інструкцією. У всіх якісних меблів для наповнювача повинен бути зручний, широкий тканинний рукав, шириною, мінімум 50 см та висотою 50 см, або внутрішній чохол з блискавкою мінімум 50 см. У такий рукав чи чохол вам потрібно  помістити вже відкритий мішок з гранулами та легким рухом пересипати. 


Якщо ж у вашої моделі вузький рукав чи коротка блискавка для наповнення, не треба намагатись пересипати гранули у безкаркасні меблі безпосередньо з пакету. Це зробити практично неможливо, так як кульки пінополістиролу дуже легкі, тому вони просто можуть розлетітися по всій квартирі. 


Для того, щоб процес пройшов без сучка і задирки, ми підготували невелику інструкцію, як досипати наповнювач у крісло-мішок. 


  1. Візьміть пластикову пляшку з-під будь-якого напою. Головне, щоб у неї була звужена центральна частина.
  2. Зріжте дно і шийку тари.
  3. Опустіть один край пляшки у пакет з гранулами та зафіксуйте його за допомогою мотузки. Це необхідно для того, щоб кульки не розлетілись.
  4. Інший край пластикової тари опустіть у внутрішній чохол безкаркасного предмету інтер’єру та зафіксуйте його за допомогою мотузки, або малярного скотча.
  5. Переверніть пакет з кульками та почніть потихеньку пересипати їх. 

Спробувавши цей спосіб, ви більше не будете питати у знайомих про те, як доповнити наповнювач у крісло-мішок. Ви зможете зробити це самостійно за допомогою підручних засобів.

Як засипати наповнювач у крісло-грушу за допомогою пилососу?

Багато клієнтів запитують наших менеджерів про те, як засунути наповнювач для крісла-груши у мішок за допомогою пилососу. Цей варіант пересипання гранул пінополістиролу ще простіший попереднього. Для заповнення меблів кульками у цьому випадку знадобиться: 

  • Пилосос;
  • Жіночий капроновий носок, або панчоха. 

Отже, як засипати наповнювач для крісла груші за допомогою пилососу? 


  1. Зніміть з техніки насадку для чистки та надіньте на трубку капроновий носок. Це необхідно для того, щоб гранули пінополістиролу не потрапляли всередину агрегату.
  2. Охайно відкрийте пакет з кульками та внутрішній чохол крісла.
  3. Однією рукою тримайте трубку, фіксуючи панчіх, а іншу покладіть на кнопку включення/вимикання пилососу.
  4. Опустіть трубку агрегату в пакет з гранулами і включайте пристрій. Кульки прилипнуть до носка.
  5. Перенесіть гранули у мішок і виключіть пилосос. Злегка потрусить трубку. Кульки пінополістиролу впадуть у внутрішній чохол крісла.
  6. Повторюйте процедуру до тих пір, поки не перенесете весь наповнювач. 

Цей же метод підходить для зменшення об’єму безкаркасних меблів. Тільки переносити наповнювач у цьому випадку доведеться з мішка у щільний поліетиленовий пакет. Якщо у вас залишились питання, сміливо можете питати про все наших менеджерів, подзвонивши за номерами, які вказані на сайті. 

Нехай ваші улюблені безкаркасні меблі служать довго та дарують тільки яскраві емоції!