Як прати крісла-мішки?

Як прати крісла-мішки?

Навіть якщо використовувати Бін Бег виключно у приміщенні, рано чи пізно він забрудниться. Гості можуть випадково пролити на нього напій, а також звісно, з часом в матеріалі накопичується пил. Від цього меблі можуть втратити свій первісний вигляд. Простіше за все, скористатись послугами хімчистки, але це лише зайва витрата грошей та часу. Впоратись з проблемою забруднення легко і своїми силами. Перше питання, яке цікавить усіх: як зняти та випрати чохол крісла-груші? 


Гарний виробник завжди передбачає змінні зовнішній та внутрішні мішки. Як правило, у виробництві використовують звичайні блискавки, які розташовуються у непомітному для очей місці. Зовнішній чохол легко знімається та поміщається у звичайну пральну машину. Бажано використовувати режим делікатного прання. Кількість порошку залежить від ступеня забруднення. Такий тип догляду підходить практично для будь-якої тканини, але що робити, якщо чохол із штучного хутра?

 Як прати крісло мішок із штучного хутра

Під час виготовлення чохлів для Бін Бегів використовують найрізноманітніші матеріали. Часом, за деякими з них потрібен особливий догляд. Для видалення забруднень з такого делікатного матеріалу, як штучне хутро, є ряд простих правил: 


  1. Попередньо замочіть чохол приблизно на двадцять хвилин;
  2. Використовуйте тільки теплу воду;
  3. Порошок повинен бути рідким та відповідним для делікатних тканин (шовк, шерсть);
  4. Періть штучне хутро тільки вручну;
  5. Не тріть сильно тканину, щоб уникнути звалювання хутра. 

Якщо слідувати цим пунктам, ваше крісло-груша буде радувати вас не один рік.

Чи потрібно прати мішок з кожзаму?  

Кожзам, мабуть, один з найменш вибагливих матеріалів. Він не накопичує у собі пил, дуже щільний та не потребує прання. Завдяки цьому безкаркасні меблі з кожзаму можна використовувати на відкритих верандах чи в дитячих кімнатах. Якщо ви раптом проллєте щось з напоїв, то зможете протерти чохол ганчіркою. Головне не чекати, коли пляма висохне, а діяти одразу.

Як прати наповнювач для безкаркасних меблів? 

Блискавка на внутрішньому мішку крісла-груши вшита не просто так. Це дає можливість досипати наповнювач, якщо Бін Бег трішки «просів». Чи потрібен догляд за наповнювачем, якщо так, то як випрати крісло-грушу без чохла? Гранули пінополістиролу не потребують якогось догляду. Їх у ніякому випадку не треба прати. Наповнювач знаходиться у внутрішньому чохлі і практично не контактує з навколишнім середовищем, завдяки чому і не забруднюється. А якщо ви переймаєтесь, що в ньому накопичився пил, просто вичистіть внутрішній мішок за допомогою пилососу, але не діставайте гранули у процесі прибирання. Також, крісло-мішок можна обробляти відпарювачем, щоб вбити мікробів.


Заміна чохла для безкаркасних меблів

Рано чи пізно зовнішній чохол крісла-груші постаріє, стане менш яскравим та у нього з’являться потертості. Деякі плями не відіпруться навіть найкращими засобами. У такому випадку чохол можна замовити окремо чи пошити самому. Але замовити новий Бін Бег завжди набагато простіше.