Як продовжити життя безкаркасним меблям?

Як продовжити життя безкаркасним меблям?

Сучасні безкаркасні меблі популярні через зручність і привабливість. Є думка, що за ними дуже складно доглядати. Це не так. Єдине, що потрібно, – це своєчасне усунення забруднень залежно від типу тканини, а також досипка наповнювача. Розберемо докладніше.

Правильний догляд, який відповідає властивостям тканини

Безкаркасні м'які меблі можуть бути виготовлені з різних матеріалів. У них є спільні риси – міцність, стійкість до зносу та приємні тактильні відчуття. Зазвичай використовують такі тканини:

    • екошкіру високої якості;
    • велюр;
      • флок;
        • тканина оксфорд;
          • штучну замшу.

            Догляд трохи відрізняється залежно від типу тканини. Флок чи велюр потрібно очищати за допомогою щітки для одягу. Також підходить пилотяг без насадки. Для повсякденного догляду досить сухого методу. Якщо будуть більш серйозні забруднення, можна звернутися в хімчистку, застосувати вологу губку, змочену в спеціальному розчині (але без аміаку та відбілювача) або використовувати делікатне ручне прання.

            Штучна замша та екошкіри вважаються найпрактичнішими матеріалами, які стійкі до забруднень. Якщо ж матеріал забруднився, досить м'якої губки та мильного розчину. Пам'ятайте, що замша не переносить прання та використання висококонцентрованих речовин.

            Тканина оксфорд, в порівнянні з аналогами, відрізняється грубішою поверхнею. Її можна легко почистити за допомогою змоченої губки або задіяти пилотяг. Усунути сильні забруднення можна за допомогою звичайного прання - вода повинна бути теплою, не гарячою.

            Новий верхній чохол

            Можна використати й новий чохол. Це актуально, якщо старий сильно забруднився, порвався чи просто набрид.

            Використовуйте виключно варіанти із міцної тканини, стійкої до зношування.



            Своєчасне досипання наповнювача

            Важливо вчасно досипати наповнювач для крісла-мішка. Робиться це тому, що полістирольний наповнювач дає деяку усадку з часом. Відповідно, цей відпочинок стає менш комфортним.

            Усунути це дуже просто - досипте трохи наповнювача, і зручність буде відновлена. Періодичність насипу визначається інтенсивністю та регулярністю використання. Але зазвичай достатньо підсипки один раз на рік.

            Своєчасний ремонт виробу

            Повноцінні правила догляду за безкаркасними меблями включають і своєчасний ремонт за необхідності. Це актуально, якщо мішок порвався, вийшла з ладу блискавка або сталося ще щось.

            У всіх цих випадках потрібний оперативний ремонт. Можна спробувати виконати його самотужки. Наприклад, блискавку або дірку, що утворилася, можна легко зашити самостійно. Для усунення серйозніших пошкоджень краще заручитися професійною допомогою.

            Сучасні безкаркасні меблі – це зручно, практично та красиво. Вони гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі, тим більше, що догляд за ними дуже простий.