Як підібрати кольори крісел-мішків для вашого інтер’єру

Як підібрати кольори крісел-мішків для вашого інтер’єру

Крісла-мішки вже давно перестали бути диковинкою та неординарними меблями. Сьогодні Бін Беги можна зустріти не тільки у кафе, офісах чи розважальних центрах, але і у звичайних домах. Якщо ви також хочете обзавестися парочкою таких крісел, подумайте, як максимально гармонійно вписати їх в інтер’єр. Для цього особливу увагу варто приділити кольоровій гамі.

Крісла-мішки базових забарвлень  

Можна йти шляхом найменшого спротиву і купити Бін Беги класичних забарвлень, тобто чорні, червоні чи білі. Перший варіант зовсім безпрограшний. Чорний ідеально поєднується з усіма кольорами, а ще це супер практично. Але в дитячій кімнаті такі крісла будуть виглядати похмуро. Для створення яскравих акцентів краще придивитись до червоних меблів. Білі Бін Беги відмінно пасуватимуть до інтер’єру у скандинавському стилі. Але ви повинні бути готовими до частих прань зовнішнього чохла. Якщо в домі живуть маленькі діти чи тваринки, краще розглянути інші варіанти

 

Крісла-мішки пастельних тонів

Класичні кольори вписуються у будь-який інтер’єр, але це доволі нудно. Але якщо ви не готові до радикальних рішень, придивіться до Бін Бегів пастельних відтінків. Багато з них допоможуть створити атмосферу тепла та затишку. Кольорова гама більше ніж широка: 


  • Оливковий;
  • Лавандовий;
  • Лазурний;
  • Персиковий;
  • М’ятний і т.д. 

Основне правило – не змішувати теплі відтінки з холодними. Наприклад, якщо в кімнаті бежеве килимове покриття та коричневі штори, варто підібрати меблі ванільного, молочного чи карамельного кольорів. В гостину з оливковим диваном та зеленими шторами відмінно впишуться крісла-мішки м’ятного, лаймового чи попелястого кольору.Крісла-мішки яскравих забарвлень  

Якщо ви любите експерименти та не боїтесь акцентів, купіть Бін Беги яскравих кольорів. Але подібне рішення зіграє на руку, якщо інші деталі інтер’єру не будуть виділятись. Яскраво-рожевий диван, сині штори та крісла-мішки пурпурного кольору – не найвдаліше поєднання. Привертати увагу повинно щось одне. Винятком може бути тільки дитяча кімната, де з кольорами не переборщити

Підбираємо меблі для різних стилів інтер’єру  

На сьогоднішній день існує велика кількість стилів інтер’єру і кожен володіє певними закономірностями. І якщо ви не хочете, щоб Бін Беги вибивались із загальної картини, приділіть увагу не тільки якості меблів, але й їх забарвленню. 


Так, класичний стиль – це поєднання пастельних тонів з білим. Для кімнати у класичному стилі можна придбати Бін Беги бежевого, світло-жовтого чи блідо-синього кольорів. Допустимих відтінків набагато більше, головне щоб вони були спокійними і не привертали до себе надмірної уваги. 

У кімнаті в стилі хай-тек відмінно будуть виглядати крісла-мішки сірого, білого та чорного кольорів. Але багато можна зіграти на контрастах і обрати червоні, сині чи зелені меблі. Врахуйте, що кольори можуть бути яскравими але не кислотними. Аналогічна кольорова гама є традиційною для інтер’єрів у стилі лофт. Якщо ж ви зупинили вибір на скандинавському стилі, підберіть Бін Беги з характерними візерунками. Також можна обрати крісла-мішки, зовнішні чохли яких виготовлені з шерсті чи штучного хутра. 

Обираючи крісла-мішки, легко захопитися їх дизайном. Однак не варто забувати і про якість. Віддавайте перевагу виробам з щільного та зносостійкого матеріалу. В противному випадку крісло втратить привабливий вигляд після декількох прань зовнішнього чохла. Замовити якісні красиві та недорогі Бін Беги можна в інтернет-магазині ТМ Bruni.