З якої тканини обрати крісло-мішок?

З якої тканини обрати крісло-мішок?

З кожним роком популярність безкаркасних меблів зростає. Якщо раніше її розглядали виключно як елемент декору, то тепер вона стала повноцінним предметом інтер'єру. Крісла мішки можна зустріти в кафе, офісах і житлових приміщеннях. Різноманітність форм і забарвлень дозволяє підібрати бінбег будь-якого інтер'єру. Але, звичайно, до уваги слід брати не тільки зовнішній вигляд виробів, а й матеріали, з яких вони виготовлені.


Найбільш важливий критерій - тканина зовнішнього мішка. По-перше, забарвлення крісла повинна вписуватися в загальну колірну гаму приміщення. По-друге, тканина повинна бути міцною, але приємною на дотик. І, звичайно, варто віддавати перевагу матеріалам, які потребують особливого догляду. Особливо, якщо ви хочете придбати крісло мішок для дитячої кімнати. Саме час з'ясувати, які тканини використовують для пошиття бінбегов і що найкраще вибрати Тканини для зовнішнього чохла Який тип матеріалу вибрати залежить від переслідуваних вами цілей.


Є чотири найпоширеніші види тканин, використовуваних для бінбегов:


  • нейлон;
  • сатин;
  • шкірзам;
  • вельвет.

Тканина нейлон, яка використовується для крісел мішків, одна з найпопулярніших. Це пов'язано з її відносною дешевизною і високу зносостійкість. Нехай вас не бентежить синтетична складова, так як в ній є свої плюси. Нейлон володіє водовідштовхувальними властивостями. Завдяки цьому бруд між волокнами не так сильно накопичується, на ній не залишаються плями від пролитого вина або соку. Матеріал легко стирається в машинці і має хорошу щільність. Також для виробництва крісел мішків використовують тканину під назвою сатин. Як правило, їй віддають перевагу через екологічності, але доглядати за нею складніше, ніж за нейлоном. Сатин простіше забруднити, його необхідно частіше прати. Але така тканина на крісло мішок дозволить відчути більше комфорту і затишку при використанні. Так само, як і інші матеріали, сатин не піддається руйнівній дії холоду або спеки. Швидко висихає після прання.


Якщо ви плануєте розмістити крісло мішок в кабінеті, то найкраща тканина - кожзам. Виглядає воно дуже стильно, все плями видаляються одним помахом ганчірки, а прання зовсім не потрібна. Дуже стійкий до вигинів і стирання. Не варто лякатися, що крісло зі шкірозамінника буде виглядати нудно. Зараз існує маса варіацій даного матеріалу різних кольорів і відтінків.


Вельвет частіше використовують любителі класики. Унікальна м’якість, помножена на рельєфність, відтворює відчуття затишку та тепла. Даний матеріал дуже стійкий до стяжок.

Як розрахувати тканину на крісло-мішок самому 


В першу чергу кількість матеріалу залежить від об’єму пінополістиролу. Середній об’єм звичайного Бін Бегу 300-400 літрів. У такому випадку вам потрібно два відрізки тканини розміром 2,4 м х 1.4 м (для внутрішнього та зовнішнього чохлів). Для верхнього мішка підійде щільний матеріал, а ось для нижнього – бажано, щоб матеріал був еластичним. Далі справа викрійок та техніки. Якщо ви не хочете заморочуватись з викрійками та шитвом, підберіть вже готове крісло-мішок в магазині bruni.ua. Завдяки широкому асортименту ви зможете підібрати виріб з потрібної вам тканини. Вибір форм та забарвлень також великий, тому ви без проблем підберете Бін Бег, який гармонійно впишеться у ваш інтер’єр.