Ідеї для відпочинку: безкаркасні меблі – кращі помічники для релаксу

Ідеї для відпочинку: безкаркасні меблі – кращі помічники для релаксу

Відпочинок потрібен абсолютно кожній людині. Є люди, які віддають перевагу сходити у паб, деякі знімають напругу, відвідуючи дискотеки, а хтось релаксує під час читання книги. Якщо ви віддаєте перевагу проводити вільний час вдома, тоді обов’язково придбайте зручне крісло-мішок для відпочинку.


Що врахувати тим, хто наважився купувати крісло-мішок

Коли купуєш Біг Бег, обов’язково подумайте, у якій з кімнат і де саме він буде знаходитись. Вирішіть, який наповнювач підходить вам більше за все. Обирайте матеріал виробу, враховуючи наступні фактори: 

  • Наявність дітей вдома;
  • Наявність тварин вдома;
  • Частота використання крісла-груші. 

Якщо ви відповідально підійдете до покупки, Бін Бег прослужить вам не один рік. 
Крісло-груша для кальянної


Цілком можливо, що Бін Бег потрібен не для особистої зручності, а для бізнесу. Якщо ви дорожите своїми клієнтами, тоді необхідно дуже ретельно підійти до питання закупки. Які крісла-груші краще за все можна обрати для кальянної? 

В першу чергу – це повинні бути Бін Беги з підвищеним рівнем комфорту та щільності. Моделі з подвійним наповнювачем просідають набагато повільніше інших, що важливо при частому використанні. 

Обов’язкова наявність потрійного шву та люверсів. За рахунок металевих кілець відвідувач буде відчувати себе на «хмарці». Потрійний шов збільшує термін експлуатації у декілька разів. 

Що відносно тканин, то краще за все зупинити вибір на кожзамі. По-перше, на ньому не залишається плям, і будь-яке забруднення можна видалити за допомогою вологої ганчірки. По-друге, кожзам зношується набагато повільніше інших тканин. 

Має безпосереднє значення і форма крісла. Бажано, щоб у нього була невелика «спинка». 

Добре, якщо на кріслі будуть «кишеньки» з боків, щоб клієнт зміг покласти туди свій телефон, планшет або інші речі. Приємною дрібницею стануть спеціальні гудзики для пледа або подушки. 


Бінбег для зони відпочинку


Якщо ви не байдужий роботодавець і у вашому офісі є зона для відпочинку підлеглих, тоді розмістить там крісла-мішки. Адже це так чудово на перерві з чашечкою кави розслабитись в комфортному та м’якому Бін Бегі. 

Вченими доказано, що якісний відпочинок підвищує ефективність на роботі. Яку модель обрати щоб вона підійшла умовам офісу? Беріть крісло-грушу середньої компактності. Головне, обрати такий Бін Бег, сидячи в якому спина буде відпочивати. З тканин краще за все підійде Оксфорд. Він дуже приємний на дотик та достатньо щільний, щоб довго прослужити в офісі. Скільки коштує крісло-груша для зони відпочинку? Насправді, розкид цін дуже великий. Важливі: розмір, матеріал та наповнювач виробу. 


Безкаркасні меблі для відпочинку на природі


Тут все доволі просто. Тканина обов’язково повинна бути водонепроникною. До таких відносяться оксфорд, кожзам та еко-шкіра. У внутрішнього та зовнішнього чохлах обов’язково повинні бути блискавки. На природі все дуже швидко забруднюється, а змінні чохли дають змогу випрати їх. Також при наявності блискавки ви можете досипати наповнювач самостійно. Стосуючись розмірів – це особисто ваш вибір. Якщо ви плануєте виїжджати на природу, тоді беріть таке крісло, яке поміститься у машину. При необмежених можливостях, звісно ж, краще брати найбільшу модель, щоб відпочивати з максимальним комфортом.