Ідеї для дитячої кімнати: використання крісла-мішка

Ідеї  для дитячої кімнати: використання крісла-мішка

Прагнучи дати своїм дітям все найкраще, батьки дуже ретельно підходять до створення інтер’єру для дитячої кімнати. Крісло-мішок у дитячій кімнаті може стати незамінним та практичним рішенням. Отже, давайте розберемося, на що варто звертати увагу, коли ви плануєте меблі у дитячій:

Практичність. Навіть самі акуратні діти бруднять все, що знаходиться навколо них - від стін до меблів. В цьому плані дитяче крісло-груша - практичне рішення, адже ви можете випрати зовнішній чохол і легко вивести будь-які плями, що набагато складніше зробити зі звичайною м'якими меблями. Крім того, крісло-мішок можна переставляти. І діти охоче будуть це робити, в залежності від того, в яку гру зараз грають.

Зонування. Грамотний розподіл простору не тільки допоможе зробити інтер'єр дитячої кімнати приємним візуально. Так ви допоможете дитині концентрувати увагу і привчите його до порядку. Відокремивши зону для сну, навчання і гри, ви допоможете йому підвищити рівень концентрації.

Екологічність. Піклуючись про здоров'я своїх діток, ми прагнемо вибирати для них натуральні і екологічно чисті матеріали.

Довговічність. Тут питання не тільки в тому, як довго буде експлуатуватися та чи інша річ. А в тому, що дитина росте, у нього міняються смаки, уподобання. Тому чим більше універсальні предмети інтер'єру використовуються - тим краще.

Краса і інтерес для дитини. Добре, коли все, що є в дитячій кімнаті: від меблів до декору, як би запрошує дитини в гру, заворожує і розвиває фантазію. Використовуйте захоплення дитини або його улюблених персонажів в оформленні інтер'єру. Дитяча стане його улюбленим місцем, де буде приємно як грати, так і спати, і займатися.

Оптимальний бюджет. Якщо ви прагнете оптимально використовувати бюджет на дитячу кімнату, то частину інтер'єру можна створити самостійно. Наприклад, зробіть дитячі крісла-мішки своїми руками. Все, що цього потрібно - купити матеріали, знайти викрійки і інструкцію, як шити. Створіть з цього захоплюючу гру. Напевно дитині сподобається створювати меблі для власної кімнати.

Дитяче крісло-мішок: яке вибрати?

Давайте розглянемо кілька ідей. Вони надихнуть вас, щоб ви знайшли саме те, що потрібно вашій дитині і за оптимальною ціною:

1) Дитячі крісла-мішок у вигляді іграшки. Варіантів може бути маса, наприклад Бобкресло, якщо малюк любить мультик про Спанч Боба. Або ж будь-який інший персонаж.

2) Крісло-м'яч. Може бути виконано у вигляді футбольного або баскетбольного м'яча. Це універсальний варіант, який буде «рости» разом з дитиною. Таке крісло актуально як для кімнати немовляти, так і для кімнати підлітка.

3) Дитяче крісло у вигляді куба. У ньому не тільки зручно сидіти, маленькі непосиди зможуть використовувати його в будівництві будиночків, барикад і в інших іграх. Крісло безпечне для дітей - так як при всій його геометричности - пуф безкаркасний!

4) Крісла яскравих забарвлень. Такий варіант відмінно допоможе підкреслити характер власника кімнати. Це може бути яскраве рожеве крісло або крісло в квіточку для маленьких принцес. Або ж це можуть бути більш стримані тони для підлітків, або веселі кольори для хлопчиків.

5) Крісла-мішки у вигляді фруктів - додадуть річного та веселого настрою будь-якого інтер'єру в будь-який час року. А діти зможуть використовувати їх в грі.

6) Дитячі крісло-груші - самий універсальний і популярний варіант серед дитячих безкаркасних крісел. Завдяки ручці їх легко переносити по кімнаті або будинку, при наявності зовнішнього знімного чохла їх легко чистити, а різноманітність тканин і кольорів дозволять підібрати крісло під будь-який інтер'єр дитячої кімнати.

На якому б варіанті ви не зупинилися, пам'ятайте, що купуючи крісло-мішок у дитячу, ви не тільки придбаєте зручне місце, де дитина може сидіти. У вас з'являється нова цікава іграшка, яку можна переносити за собою, використовувати в будівництві, ховатися за або під нею, грати з нею як зі звичайною м'якою іграшкою. А перебираючи наповнювач крісла-мішка, маленькі дітки будуть розвивати дрібну моторику. Поділіться своєю думкою, задайте питання нашим консультантам або відразу робіть замовлення на нашому сайті і нехай ваш малюк насолоджується своїм новим зручним, м'яким і яскравим кріслом вже сьогодні.