Ідеальне рішення меблювання малогабартиних квартир

Ідеальне рішення меблювання малогабартиних квартир

Чи всі мріють про великий дім чи багатокімнатну квартиру? У XXI сторіччі діє інша система цінностей, ніж 100 років тому. Сучасні люди обирають компактне та комфортне житло, воліючи витрачати гроші на освіту, подорожі, цікаве дозвілля, загалом, інвестуючи у себе. Шикарні умови можна створити і у малогабаритній квартирі. У випадку з дизайном розмір не має значення. Саме час з’ясувати як підібрати меблі для невеликої квартири. 


Дизайнери інтер’єру часто стикаються з обмеженою квадратурою. Спеціалісти радять притримуватись наступних принципів: 


  1. Підбирати функціональні меблі; 
  2. Економити простір; 
  3. Візуально розширювати простір; 
  4. Грамотно підбирати кольорову гаму. 

Функціональні меблі: стильно, зручно, практично.


Якщо ви щасливий власник малогабаритної квартири, забудьте про громіздкі та не практичні меблі. Антикварні комоди, кушетки та туалетні столики виглядають дуже стильно та вишукано, але займають дуже багато місця і не виправдовують цього. Меблі повинні бути не тільки красиві та зручні.


Для малогабаритної квартири краще придбати розкладні диван, шафу-купе, журнальний столик-трансформер та безкаркасні меблі. Крісла-мішки – ідеальне рішення для невеликих кімнат. Вони займають мало місця та легко переставляються. А також Бін Беги можна зберігати у шафах та коморах, де вони також не займуть багато місця.  
Розширення простору: майстерність на рівні магії


Не секрет, що людський зір дуже легко обдурити. Не дивно, що існують способи, зорово збільшити простір. Досвідчений дизайнер навіть з найменшої кімнатки може зробити просторе приміщення. У першу чергу спеціалісти радять визначитись з кольоровою гамою. Краще за все зупинити вибір на світлих пастельних тонах. Однак – це не означає, що потрібно повністю відмовитись від яскравих кольорів. Головне – знати міру. Оригінальне рішення – пофарбувати у яскравий колір стелю. 

Всупереч стереотипу він не обов’язково повинен бути білим. Також за допомогою кольору можна виділити одну зі стін кімнати. 

Дуже по-новаторські виглядає підлога в смужку. Даний принт візуально подовжить кімнату, що зіграє на руку, якщо ви хочете зорово збільшити простір. А ось штори краще підбирати в тон до стін, уникаючи контрастів. Також дизайнери рекомендують робити акцент на природньому освітленні.

Не варто заставляти підвіконня декоративними елементами чи квітами. Чим більше світла буде потрапляти в кімнату, тим краще. 


Як розташувати меблі у малогабаритній квартирі

Багато з нас звикли розставляти меблі вздовж стін. Цей прийом нібито дозволяє зорово збільшити простір. Насправді, такий підхід давно застарів. 

Не бійтесь експериментувати і відходити від традицій. Меблі сміливо можна ставити в центрі кімнати, перпендикулярно чи навіть по діагоналі. Також дизайнери не рекомендують виставляти різні предмети меблів впритул. Невеликі зазори зіграють на руку і створять відчуття простору. Якщо ви прихильник каркасних меблів, обирайте моделі на ніжках. 

Вони повинні «парити» у повітрі. Але набагато простіше та цікавіше економити простір за допомогою безкаркасних меблів. 


Крісла-мішки займають набагато менше місця, ніж традиційні. 

На Бін Бегах у маленькій кімнаті легко розмістити компанію з шести-семи людей. При цьому кожному гостю буде комфортно. А після вечірки крісла-мішки можна буде сховати до шафи чи комори. Не відрізняється складністю і догляд за такими меблями.

Головне – купити Бін Беги з практичної тканини і з якісним наповнювачем. 

Великий вибір першокласних крісел-мішків пропонує ТМ Bruni.