Ідеальна вітальня з використанням безкаркасних меблів

Ідеальна вітальня з використанням безкаркасних меблів

Все частіше інтернет-користувачі борознять простори всесвітньої мережі у пошуках відповіді на запит «фото безкаркасні меблі в гостинній» (орфографія дотримана). Про що це говорить? Про те, що час вже і нам це обговорити, чи варто розміщувати крісло-грушу у вашій гостинній, яким видам Бегів варто надавати перевагу та інші моменти, які варто врахувати перед тим, як розміщувати «грушку» у гостинній і звати друзів на чай. 

Як розташувати в гостинній крісло-мішок

Отже, чи існують якість рекомендації від дизайнерів інтер’єру, які допоможуть вам «поселити» безкаркасний пуф у потрібному місці? Як відмічають дизайнери, Беги завжди доречні біля охайних журнальних столиків. Ці меблі наче створені для душевних посиденьок, в яких понад усе душевність та комфортна обстановка. Тому, можете сміливо розміщати «грушки» у куточку, де зможете нашептатися з подружками про нові віяння моди, несуразну зачіску начальниці чи секретах повітряного тірамісу.


Для кіноманів, які вечорами проводять в гостинній справжні сеанси з попкорном, пуфи будуть доречні навпроти монітору, на якому транслюється черговий блокбастер. Дивитись чудовий фільм, хрумкати попкорном, потягувати колу з величезного стакану, розташувавшись у кріслі-мішку – чи не це щастя? Здається, при такому розкладі кінотеатрам загрожують банкрутства. 


Різні стилі вітальні з безкаркасними меблями

Наприклад, розглянемо доречність розташування крісла-груші в гостинній в стилі кантрі. Так, Бег придасть таким апартаментам великий комфорт та затишок. 

Єдине – надайте перевагу пуфам з замши кремового кольору. Ідеальним елементом декору стане ковбойська бахрома. Заходиш у гостинну – і одразу відчуваєш дух Дикого Заходу та неймовірних пригод. Влаштовувати пальбу по кактусам чи кінні скачки – не варто, а от розташуватись в м’якому Бегі, попиваючи віскі, – те що треба. 


Частіше крісла-груши можна зустріти у сучасних лофтах, але і в гостинній, виконаної в класичному стилі, Бін Беги будуть доречні. Наприклад, можна замовити пуфи кулястої чи правильної геометричної форми, виконаної з білої еко-шкіри чи з чорного «Оксфорду». 


Якщо ваша гостинна виконана в етнічному стилі, у нас знов є відмінні новини: сміливо замовляйте крісло-мішок, адже такий вид меблів придасть особливе чарівність вашому житлу. 

Єдиний момент – не забудьте озвучити нашим консультантам у якому саме стилі оформлена ваша гостинна – африканському, єгипетському, марокканському чи, можливо, українському? Ми будемо раді підібрати для вас незвичайні принти, які гармонійно доповнять вже пануючу атмосферу житла.
Сучасні безкаркасні м’які меблі для вітальні

Інтернет-магазин Bruni завжди рад співпраці. Як відмічають наші клієнти у відгуках, співпраця з нами – це…

  • Зручно;
  • Вигідно;
  • Просто. 

Ми завжди на зв’язку, готові до реалізації неймовірних ідей, проводимо всілякі акції і можемо похвалитись багаторічним досвідом. 


Якщо ви хочете скоріше зробити свою гостину ще більш затишнішою та комфортною, сміливо набирайте вказаний номер телефону. Ми вже чекаємо від вас дзвінка. Впевнені, що ми знайдемо з вами спільну мову.