Чим відрізняється безкаркасне крісло від крісла-мішка?

Чим відрізняється безкаркасне крісло від крісла-мішка?

І безкаркасні крісла і крісла-мішки мають дуже багато спільного. І в тих і в інших відсутній каркас, а в якості наповнювача використовується пінополістирол. Але безкаркасні крісла мають певну форму та більше схожі на традиційні м’які меблі. Класичні Бін Беги нагадують мішки, за що і отримали свою назву. Вони приймають форму людини, яка ними користується. У цьому і полягає їх головна відмінність.


Що ж краще обрати? Для початку варто з’ясувати з якою ціллю ви хочете придбати безкаркасні меблі. У зонах відпочинку, гральних кімнатах, кальяних і т.д., краще підходять саме крісла-мішки. Вони дозволяють користувачам максимально розслабитись та отримати насолоду від відпочинку. Бін Беги можна використовувати не тільки в приміщенні, але й на вулиці. Крісла-мішки можна брати з собою на природу, розташовуватись на них біля басейну, а деякі моделі використовувати у якості надувного матрацу. Навіть якщо меблі забрудняться, ви зможете зняти зовнішній чохол та закинути його у пральну машину. 


Безкаркасні крісла – для людей, які відкриті до експериментів, але ще не готові відмовитись від традиційних меблів. Вони тримають форму, тому відмінно вписуються навіть у класичний інтер’єр. Великим плюсом є наявність зафіксованої спинки. На такому кріслі можна розташуватись, підібравши під себе ноги. У ньому зручно кушати чи працювати за ноутбуком. Але Бін Беги трішки обмежують амплітуду рухів, тому що рухаються разом з людиною
Як обрати безкаркасні меблі для дому?  

Вітальня. Для цієї кімнати краще придбати безкаркасні крісла, які тримають форму, особливо якщо вона виконана в класичному стилю. Навряд чи ви станете облаштовувати гостинну тільки безкаркасними меблями. Традиційний диван і Бін Беги виглядають не дуже гармонійно.  Крісла, які тримають форму, підійдуть для користувачів будь-якого віку. Але варто враховувати, що літні люди не завжди радіють оригінальним дизайнерським рішенням. Користуватись Бін Бегами їм незвично, а часом і некомфортно. 

Спальня. У цю кімнату краще за все придбати компактні пуфи. Вони не займуть багато місця та урізноманітнять інтер’єр. 

Дитяча та гральна кімнати. Для них відмінно підходять саме крісла-мішки. По-перше, вони відповідають обстановці та тематиці кімнати. А по-друге Бін Беги легко переміщати і на них можна не тільки сидіти, але і грати. 


Балкон та лоджія. Якщо ви щасливий власник затишного та не наповненого непотрібом балкону, облаштуйте його за допомогою безкаркасних меблів. Взимку Бін Беги можна ховати у комору, а в теплий час року – виносити назовні. Крісла-мішки доставлять менше клопоту, ніж ті, що тримають форму. Якщо на балкон потрапляє багато сонячного проміння, купіть Бін Бег із зовнішнім чохлом з тканиною, яка не вицвітає. Безкаркасні меблі можна зшити самостійно. І в цьому немає  нічого складного, якщо ви вмієте кроїти та маєте швейну машинку. 

Але якщо ви хочете отримати якісне та комфортне крісло вже зараз -  замовте його в нашому інтернет-магазині. Розкажіть консультанту, з якою ціллю ви хочете купити Бін Бег і вам порадять найбільш підходящу модель.