Чи безпечні крісла-мішки для немовлят?

Чи безпечні крісла-мішки для немовлят?

Крісло-мішок – ідеальне рішення для дитячої кімнати. По-перше, Бін Беги абсолютно безпечні. У цих меблів немає каркасу і, отже, гострих кутів. Діти можуть грати та відпочивати на кріслах-мішках, а їх батьки не будуть переживати, що вони травмуються чи пораняться. Варто відмітити, що крісла для дітей виготовляють з гіпоалергених матеріалів, що також говорить і про безпеку.


По-друге, безкаркасні меблі не потребують особливого догляду. Зовнішній чохол у будь-який момент можна зняти та випрати або почистити. Крісла-мішки дуже легкі, їх можна переносити з місця на місце, щоб пропилососити або вимити підлогу. По-третє, Бін Беги відмінно вписуються у будь-який інтер’єр. Можна підібрати вироби як пастельних, так і яскравих тонів.  Окрім цього безкаркасні меблі  дуже компактні. За необхідністю крісло-мішок можна сховати до шафи чи комори. Якщо ж ви збираєтесь виїхати за місто, то зможете легко помістити його у багажник автомобіля.


Як обрати дитяче крісло-мішок


Сьогодні існує великий вибір Бін Бегів для найменших користувачів. Взагалі, вони відрізняються від звичайних крісел-мішків лише розміром. Але якщо дорослі можуть зекономити та купити собі виріб з тканини простіше, то дітям потрібно купувати тільки найкраще. Так, внутрішній та зовнішній чохли повинні бути з натуральних тканин. Матеріал зовнішнього чохла повинен бути не тільки якісним, але і приємним на дотик. Дуже часто малюки сплять на Бін Бегах, через що тканина контактує зі шкірою обличчя. 


Велике значення має і наповнювач. Обираючи крісло-мішок, обов’язково дізнайтеся, що всередині. Для дитячої кімнати треба брати модель з антиалергенними наповнювачами. 

Якщо ж ви упустите цей момент, не засмучуйтесь, адже наповнювач легко і просто замінити. І це ще одна велика перевага безкаркасних меблів.


Звісно, в першу чергу варто дивитись на тканину Бін Бегу та наповнювач. Однак не менш важливий і його дизайн. Простіше за все купити звичайне крісло яскравого забарвлення. Але можна порадувати малюка, купивши оригінальну модель у формі м’яча чи улюбленого персонажу. Багатьом дітям подобаються Бін Беги у вигляді птахів з популярного додатку Angry Birds. Ви можете прислухатись до бажань дитини та спробувати зшити крісло-мішок своїми руками, тим паче, що в інтернеті велика кількість викрійок. Однак набагато простіше замовити вже готове крісло, зшите за стандартами якості з натуральних матеріалів і з урахуванням всіх нюансів.
Чи варто купувати крісло-мішок для немовлят

Те, що діткам подобаються Бін Беги, не викликає сумнівів. Але чи підходять крісла-мішки та пуфи для немовлят? Звісно, малюка можна покласти на м’який пуф-мішок, як на звичайне крісло чи диван. Але тоді за дитиною хтось повинен слідкувати. В іншому випадку немовлятко може невдало перевернутись та впасти. Якщо ж у вас немає можливості весь час знаходитись біля дитини, подивіться крісло з ременем безпеки для малюків. Ви зможете зафіксувати дитину та не переживати, що з нею щось трапиться. Такі Бін Беги – знахідка для матусь неспокійних малюків. Крісло можна принести у будь-яку кімнату та займатись своїми справами, поки малюк відпочиває. Головне, що дитина буде бачити маму та не стане капризувати.