Безпечна фотозона для фотосесії немовляти

Безпечна фотозона для фотосесії немовляти

Фотосесії для немовлят запровадила в моду фотограф з Австралії Анні Геддес в кінці двадцятого століття. З огляду на їх популярність сьогодні і правило проведення в перші два тижні життя, поки малюк майже весь час спить, природно виробилися загальноприйняті серед професійних дитячих фотографів вимоги для проведення таких заходів.

Батьки планують подібні зйомки заздалегідь, адже хочеться вибрати досвідченого професіонала, якому можна довірити тендітне двотижневе немовля і бути впевненим, що захід буде приємною пригодою, а не випробуванням для малюка.

Є час обміркувати, де зручніше проводити зйомки: в студії або запросити фотографа додому. Професіонал, що займається newborn, запропонує вибрати реквізит для виїзду. Кошики, колиски, затишні крісла-подушки і красиві м'які пледи нескладно транспортувати. Зате малюк буде відчувати себе максимально комфортно в домашній обстановці й уникне зайвих переїздів. Не доведеться переживати про чистоту і температуру в студії.

При виборі фотозони, де повинен бути безпечний реквізит для фотосесії новонароджених, враховується маса факторів:

  • вік малюка (важливо відзняти в перші 14 днів від появи на світ, поки немовля інтуїтивно приймає позу ембріона – найкомфортнішу і природну для нього, проте не надто рано, щоб зійшли опухлості та інші наслідки пологів);
  • досвід і портфоліо фотографа (модний весільний фотограф не зможе перевершити знімки колеги з досвідом роботи з новонародженими);
   • пози з урахуванням дитячої фізіології (для тендітного малюка підходять далеко не всі, а фантазія фотографа може вийти за межу безпеки);
    • підстраховка (поруч з дитиною постійно мінімум двоє дорослих, мама на відстані витягнутої руки часто притримує малюка або його голівку, після зйомок її руки ретушуються);
     • температура (в приміщенні повинно бути не нижче ніж 22 градуси для спокійного сну крихти);


       світло (повинно бути натуральне, спалахи небажані, краще використовувати лампу з постійним м'яким світлом).

       Реквізит для фотосесії newborn

       Предмети та декорації, яких торкається дитина, обов'язково повинні бути потрібного кольору і з натуральних гіпоалергенних матеріалів з м'якими волокнами, щоб не пошкодити ніжну шкіру малюка. Аксесуари у вигляді накидок, капелюшків, шапочок обов'язково мають бути індивідуальні.

       Для зйомок відмінно підходять і найчастіше використовуються м'які безкаркасні дивани. Підходять і користуються популярністю також менш габаритні крісло-м'яч, крісло-подушка, які зручно транспортувати для зйомок з виїздом додому. Мають попит безкаркасні меблі теплих пастельних тонів.

       Щоб переконатися, чи безпечні крісла-мішки для немовлят, пам'ятайте про обов'язкову підстраховку і перевірте їх відповідність основним вимогам, як:

        • здатність приймати форму тіла дитини;
        • м'якість;
         • вологостійкість;
          • чистота і гігієнічність, тобто зйомний зовнішній чохол, що не боїться регулярних прань;
           • надійне кріплення фототона (пледа або покривала).

            Безпечними є тільки фотографії з підстраховкою, з яких після професійних маніпуляцій фотографа виходять ідеальні знімки фотосесії newborn!