Безкаркасний диван VS традиційні м’які меблі

Безкаркасний диван VS традиційні м’які меблі

Дім – як багато для нас значить це слово. Ми поспішаємо сюди після тяжкого робочого дня. Ми ховаємося в ньому, коли нас настигають життєві проблеми. Цілком природньо, що ми прагнемо облагородити це місце, зробити його максимально комфортним та затишним. Комфортабельні меблі важливі не тільки для власників дому, але і для гостей, яких ви бажаєте бачити у себе знову і знову. 


Як за допомогою меблів додати родзинку у своє житло? Зробити його більш затишним та теплим? Для початку варто купити у вітальню диван. 

Традиційні м’які меблі представляють собою щільну конструкцію. Як правило, вони складаються з дерев’яного чи металевого каркасу, а також м’якого наповнювача. Цей тип меблів у найрізноманітніших його варіаціях можна зустріти у кожному домі. Час плине, а технології завзято крокують уперед та, на зміну звичайним диванам, прийшли безкаркасні. Це м’який мішок, який набитий кульковим наповнювачем. Звучить цікаво, але що ці вироби представляють собою насправді? Чи дійсно такий тип меблів кращий? Щоб розібратись у цьому, варто розглянути переваги обох варіантів.Характеристики традиційних меблів


Серед плюсів можна відмітити, що диван, який має каркас, більш зручний для літніх людей. Через пружність та жорсткість поверхні з нього простіше вставати та на нього легше сідати. Жорсткі підлокітники дозволяють поставити на них стакан чи тарілку. Заміну внутрішнього наповнювача необхідно проводити набагато рідше, але це виходить значно дорожче. 


Характеристики безкракасних меблів


  • Безпечність. У безкаркасних меблів немає гострих, жорстких кутів. Тому дуже часто їх купляють для дитячих кімнат, щоб дитина не травмувалась під час активних ігор. 
  • Легкість. Перестановка в інтер’єрі більше не проблема для тендітних дівчат. Безкаркасні меблі можна пересунути в іншу кімнату без сторонньої допомоги. 
  • Комфортабельність. Меблі, які не мають каркасу, відмінно приймають обриси тіла. Вони наче «обіймають» вас, даруючи затишок та комфорт. 
  • Зносостійкість. На цей момент для створення безкаркасних меблів використовують найщільніші тканини. Є моделі з подвійним та потрійним швами. Наповнювач, у випадку просідання, можна доповнити самостійно. 
  • Сучасність. Безкаркасні меблі – це стильно. Більше того, вони вписуються у будь-який дизайн, оживляючи навіть найнудніший інтер’єр. 


Як підібрати безкаркасний диван під інтер’єр?


Може здатись, що безкаркасні меблі – це щось настільки незвичайне, що пасуватиме лише для приміщення в екстравагантному стилі. 

Насправді, за формами та забарвленням, безкаркасні дивани не сильно відрізняються від традиційних, тому обирати можна, виходячи з особистих уподобань. Головне, при покупці впевнитись, що модель має два чохла, які зшиті з підходящої для вас тканини та мають потрійний шов (він забезпечить більше довгий термін експлуатації). 


Верхній мішок на безкаркасних диванах, на відміну від пуфів та крісел груш, незмінний. За бажанням, його можна замовити саме з того матеріалу та того забарвлення, яка по душі саме вам. Блискавки, люверси та липучки також залишаються на ваш розсуд. Всі ці доповнення повисять комфорт, але не вплинуть на якість виробу.