Безкаркасні меблі в інтер’єрі стилю Кантрі

Безкаркасні меблі в інтер’єрі стилю Кантрі

Протягом багатьох десятиліть стиль кантрі не втрачає своєї популярності та анітрохи не поступається більш сучасним та високотехнологічним направленням у дизайні. Одних людей вражає простота та не хитрість ліній, іншим доводиться по душі традиційна для цього стилю палітра кольорів. А хтось любить інтер’єри у стилі кантрі за неповторну атмосферу сільського затишку та справжнього домашнього тепла. 


Стиль кантрі: просто і зі смаком


Назва «кантрі» походить від англійського слова country і перекладається як «село». Дійсно, стиль кантрі багато в чому нагадує обстановки заміських будинків та маєтків. Найбільш характерними рисами стилю кантрі є: 


 • Натуральні матеріали;
 • Чіткість ліній та простота форм;
 • Відсутність зайвого декору;
 • Природна палітра кольорів. 

На відміну від інших стилістичних направлень, кантрі не обмежує вас у виборі кольорових рішень. Головне, щоб ці кольори були не зовсім насиченими та максимально близькими до природної палітри кольорів. Найбільш популярним є поєднання кремового, зеленого та темно-коричневого кольорів, хоча не менш виграшно виглядають обстановки у яких домінує голубий чи яскраво-жовтий. 


Під час вибору меблів варто віддавати перевагу виробам з натурального дерева: масивним дерев’яним столам та стільцям, класичним шафам та простим ліжкам. Також гарним рішенням буде використання плетених меблів з лози або ротангу. А от з виробів із пластику, скла чи металу, навпроти, варто відмовитись. 


Хорошим доповненням інтер’єру у стилі кантрі стануть оригінальні крісла-мішки. Головне, правильно підібрати крісло-мішок, враховуючи всі особливості «сільського» стилю. У наступному розділі ми поділимось з вами деякими секретами вибору безкаркасних меблів у стилі кантрі.
Безкаркасні крісла та пуфи у стилі кантрі


Ви напевно вже чули, що безкаркасні меблі – це універсальне рішення не тільки для офісу, але і для дому. Навіть якщо ваша квартира чи домівка обставлені у кращих традиціях стилю кантрі, оригінальне крісло-мішок органічно впишеться у загальну картину. У чому ж секрет успіху? 


Дизайнери вже давно використовують м’які пуфи в інтер’єрі стилю кантрі. Тому, ніщо не заважає вам замінити такі пуфи зручним та практичним Бін Бегом. Крім того, у безкаркасних меблів є маса переваг: 


 • Зручність. Відпочивати, сидячи на кріслі-мішку – справжнє задоволення;
 • Мобільність. Завдяки особливостям наповнювача, перенести крісло-мішок з кімнати в кімнату не складе великих труднощів;
 • Практичність. Безкаркасні меблі прості у догляді та обслуговуванні;
 • Надійність. Крісла-мішки в інтернет-магазині Bruni виготовлені з якісних матеріалів, а гарантія на них становить 2 роки.


Враховуючи особливості «сільського» стилю, ваше крісло-мішок повинно відповідати наступним вимогам: 


 • Проста форма;
 • Натуральні матеріали;
 • Стримана кольорова палітра. 

На щастя, обрати безкаркасний пуф, відповідний усім цим критеріям дуже просто. В інтернет-магазині Bruni представлений широкий вибір безкаркасних крісел та пуфів на будь-який смак. Ви можете обрати крісла різних форм: від простих куль і великих подушок до відомих «груш». 


Для інтер’єру у стилі кантрі краще обрати щільні тканини з простої фактури, такі як: флок, оксфорд чи манчестер. Настільки ж виграшно буде виглядати пуф з чохлом з еко-шкіри коричневого чи бежевого кольорів. 


Важко обрати підходящий матеріал для чохла? Зв’яжіться з консультантами інтернет-магазину Bruni. Наші спеціалісти не тільки дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять, але і допоможуть вам обрати оптимальне рішення для вашого інтер’єру.