Безкаркасні меблі в інтер’єрі стилю Авангард

Безкаркасні меблі в інтер’єрі стилю Авангард

Авангард по праву вважається одним з найцікавіших та незвичайних стилів інтер’єру. У ньому немає місця сірості та буденності, нудності та передбачуваності. 

Авангард – це яскравий коктейль із сміливих та нестандартних рішень, насичених фарб та оригінальних форм. І в цей стиль, як не можна краще вписуються незвичайні крісла-мішки та безкаркасні пуфи.

Авангард та безкаркасні меблі


Авангард – ідеальний стиль інтер’єру для справжніх новаторів та революціонерів, прихильників сміливих ідей та динамічних рішень. Головна перевага цього стилю полягає у відсутності строгих правил. Тут можна поєднувати те, що на перший погляд здається непоєднуваним, тим самим кидаючи виклик усталеним традиціям і канонам.


І хоча строгих правил практично немає, декілька рекомендацій все ж таки є. Ось на що вам потрібно звернути увагу підчас вибору крісла-мішка для інтер’єру у стилі авангард: 


  • Колір—авангард відрізняється яскравою палітрою фарб та грою контрастів. Тому ви можете сміливо віддавати перевагу не тільки насиченим кольорам, але і незвичайним малюнкам. Особливо виграшно виглядають різнокольорові принти зі смужками або геометричними фігурами. 
  • Форма – головна вимога до форми меблів в інтер’єрі стилю авангард – це її незвичайність. А що може бути більш незвичайній безкаркасного крісла?
  • Матеріали – на відміну від інших, більш традиційних направлень у дизайні, авангард не обмежує вас у виборі матеріалів. Навпроти, «класичний» авангард сповнений нестандартних експериментів та яскравих акцентів. Якщо ви хочете, щоб ваше нове, незвичайне крісло-мішок стало головною «родзинкою» приміщення, обирайте тканини з барвистими принтами чи цікавою фактурою. Якщо ж у приміщенні вже присутні яскравий кольоровий акцент, тоді краще зупинити свій вибір на однотонному  чохлі з еко-шкіри. 

Як бачите, нічого складного. А щоб зробити процес пошуку ідеального пуфа у стилі авангард ще простіше, звертайтесь до спеціалістів інтернет-магазину Bruni і вам обов'язково допоможуть!

Як обрати ідеальне крісло-мішок?


На перший погляд, у виборі крісла мішка немає нічого складного: ви просто обираєте модель, яка вам сподобалась, замовляєте до неї чохол вашого улюбленого кольору, ставите готове крісло у кутку кімнати і готово! Однак, існує декілька нюансів, які просто не можна ігнорувати при купівлі крісла-мішка. Ось найважливіші з них: 


Розкрій та якість швів – не залежачи від того, купуєте ви вже готове крісло чи замовляєте пуф за особистим ескізом, термін служби готового виробу багато в чому буде залежати від правильності розкрою та якості швів. Наприклад, у компанії Bruni використовується спеціальна технологія подвійного шву, яка суттєво продовжує термін життя готового крісла-мішка. 


Наявність змінного чохла – як і будь-які меблі, безкаркасні пуфи та крісла-мішки не застраховані від забруднень. Змінний чохол дозволяє підтримувати безперечний зовнішній вигляд крісла. 

Крім того, ви можете зробити два зовнішніх чохла з тканин різних кольорів і чергувати їх, тим самим «освіжаючи» загальну атмосферу у приміщенні. 

Якість наповнювача – зручність безкаркасних меблів багато в чому залежить від якості використаного наповнювача. У більшості крісел Bruni використовується подвійний наповнювач, який представляє собою суміш гранул пінополістиролу та кусочків поролону. Такий наповнювач не тільки робить крісло ще більш м’яким та зручним, але і захищає його від швидкого осідання і втрати об’єму. 


Хочте дізнатись ще більше секретів правильного вибору безкаркасних меблів? Звертайтесь до нас і ми з радістю допоможемо обрати ідеальне крісло для вашого дому, дачі чи офісу!