Безкаркасні меблі в інтер'єрі скандинавського стилю

Безкаркасні меблі в інтер'єрі скандинавського стилю

Ще кілька років тому безкаркасні меблі сприймали як якусь екзотику, оригінальна прикраса інтер'єру. Сьогодні бінбегі вважаються повноцінної меблями, їх купують замість традиційних диванів і крісел. За великим рахунком, крісла-мішки і безкаркасні пуфи відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, але особливо гармонійні вони в кімнатах, обладнаних в скандинавському стилі, а також лофт і хай-тек. Головне, грамотно вибудувати композицію і не прогадати з колірною гамою. І, звичайно, важливо придбати бінбегі хорошої якості, які прослужать вам довгу службу.

Крісла-мішки в скандинавському інтер'єрі

Якщо ви хочете слідувати модним тенденціям, не достатньо просто купити пару бінбегів. Потрібно підібрати відповідні моделі, які створять затишну атмосферу і вступлять в гармонію з іншими елементами інтер'єру. І якщо мова йде про скандинавський стиль, то для початку варто з'ясувати, чим же він відрізняється. Сама назва говорить про походження стилю. І це не просто набір предметів, фактур і квітів. Будь-який напрямок в мистецтві, включаючи дизайн інтер'єру, - це певна філософія. Що характерно для скандинавських країн? Це досить холодні краї, там мало сонячного світла, зате в достатку природних матеріалів. Не дивно, що в там використовуються переважно світлі тони й практичні матеріали. Невід'ємні атрибути цього стилю красиві, але функціональні речі: в'язані пледи та рукодільні килимки, шкури тварин, предмети декору з натурального дерева і рогів.

Якими ж повинні бути пуфи в скандинавському стилі? В першу чергу варто розібратися з матеріалом. Краще за все вибрати моделі з натуральних тканин, що створюють теплу атмосферу:замші;

 • флока;
  • велюру;
   • плюшу;
    • шенилла.

      

     Непоганим варіантом буде шкіра або кожзам.

     Далі подумайте про колір. Відразу ж виключіть будь-які строкаті забарвлення, в скандинавському стилі не використовують прийоми з яскравими акцентами. Проте допустимі тканини з цікавими принтами. Інтер'єр повинен бути спокійним. Зверніть увагу на вже присутні в кімнаті кольори та відтінки. Підберіть щось в тон м'яких меблів, фіранок або килимовому покриттю. Безпрограшним варіантом будуть білі бінбеги, тому що це фундаментальний колір скандинавського стилю. Але врахуйте, що світлі тканини досить швидко забруднюються, особливо, якщо в будинку є діти. З іншого боку, зовнішній чохол можна в будь-який момент зняти та відправити в прання. Чорні крісла-мішки також підійдуть, але за умови, що вони будуть єдиними темними предметами в кімнаті. Оптимальний варіант - бінбеги сірих і коричневих тонів.

      


     Як облаштувати кімнату в скандинавському стилі безкаркасними меблями

     Перш ніж ви зайдете в інтернет-магазин, щоб купити крісла-мішки, визначтеся з кількістю і розмірами. Все залежить від призначення кімнати та наявних в ній меблів. Наприклад, вітальню можна облаштувати тільки за допомогою бінбегів і журнального столика. У спальню немає сенсу купувати понад два крісла-мішки, а ще краще підібрати пуфи, тому, що вони займають менше місця. В дитячу кімнату є сенс купити мультипад, тобто крісло-подушку. Цей варіант є універсальним, тому що на ньому можна не тільки сидіти, а й лежати. Вибирайте найбільший бінбег, тоді діти зможуть навіть грати на ньому.