Безкаркасні меблі в дизайні інтер’єру

Безкаркасні меблі в дизайні інтер’єру

Безкаркасні меблі – це крісла, пуфи і навіть дивани, позбавлені дерев’яного чи металевого каркасу. Вони не мають постійної форми і обтікають тіло людини, яка на них сидить чи лежить. Крісла-мішки і м’які пуфи дуже легкі, тому їх можна без великих зусиль переносити з місця на місце, що дуже зручно під час прибирання. А ще для цих меблів не страшні забруднення, тому що у будь-який момент можна зняти зовнішній чохол і відправити його у пральну машину. Саме час з’ясувати, як правильно вписати безкаркасні меблі в інтер’єр спальні, гостинної чи дитячої кімнати.


Коли в гостях краще, ніж вдома

Якщо ви любите приймати гостей, тоді безкаркасні меблі стануть родзинкою інтер’єру вашої гостинної. Крісла-мішки та пуфи займають набагато менше місця, ніж традиційні м’які меблі. Кожен гість зможе зручно розташуватись у будь-якій точці кімнати і насолоджуватись зустріччю. А якщо ви придбаєте великий журнальний столик, то зможете подавати частування та напої у цій же вітальні. Традиційні застілля вже давно не актуальні, сьогодні друзі та знайомі зустрічаються у першу чергу для того, щоб цікаво провести час. А для інтер’єру маленької вітальні, безкаркасні меблі стануть справжнім спасінням. Погодьтесь, охайні пуфи займають набагато менше місця ніж класичні крісла чи дерев’яні меблі.


Бескаркасная мебель в дизайне интерьера

Крісла-мішки та пуфи у дитячій: стильно, зручно, практично


Облаштувати дитячу кімнату завжди складно. Меблі повинні бути щільними та довговічними, безпечними для дитини і, звісно, красивими. Тому безкаркасні меблі – краще рішення для інтер’єру дитячої кімнати. І на те є декілька причин: 


  1. Відсутність гострих кутів та твердих поверхонь;
  2. Легкість в експлуатації;
  3. Різноманітність форм та забарвлень;
  4. Практичність та довговічність;
  5. Натуральні та нешкідливі матеріали. 

Діти обожнюють крісла-мішки, тому що на них можна сидіти, лежати та грати. А якщо ви захочете порадувати малюка, замовте чохол яскравого кольору або з барвистими принтами.


Спальня без гострих кутів: затишок у кожному сантиметрі


Сучасні і модні безкаркасні м’які меблі відмінно вписуються в інтер’єр і спальних кімнат. Габарити багатьох квартир не дозволяють облаштувати спальню так, як хочеться. У підсумку, людям доводиться відмовлятись від громіздких крісел та інших каркасних меблів і, наприклад, читати доводиться лежачи у ліжку. Крісла-мішки відмінно вирішують проблему обмеженого простору. Вони не займають багато місця і гармонічно вписуються в інтер’єр найніжнішої та затишної кімнати. Ознайомтесь з дизайном кімнат з безкаркасними меблями у картинках і, напевно, забажаєте доповнити спальню стильним кріслом чи пуфом.


Як продумати дизайн квартири з безкаркасними меблями


Безкаркасні меблі вирішують багато житлових проблем, але, на жаль, вписуються далеко не у кожний інтер’єр. Крісло-мішок, наприклад, буде виглядати «білою вороною» у вітальні з різьбленими старовинними меблями. Тому краще продумувати дизайн залу чи вітальні з використанням безкаркасних меблів з нуля, а не просто докупати крісла і пуфи, коли всі оздоблювальні роботи вже завершені. Той же колір зовнішнього чохла повинен співпадати за кольором з іншими предметами в кімнаті, шпалерами чи хоча б фіранками. У цьому випадку меблі будуть сприйматись як єдине ціле з інтер’єром. Подивіться фото інтер’єру з безкаркасними меблями від дизайнерів, щоб не наробити помилок і створити вдома стильну та затишну обстановку
.