Безкаркасні меблі: топ міфів, які втратили свою актуальність

Безкаркасні меблі: топ міфів, які втратили свою актуальність

Люди все більше прагнуть виключити громіздкі та тяжкі класичні дерев'яні меблі зі свого життя та інтер’єру житла. Альтернативою стають різні підвиди безкаркасних меблів. Проте певна група людей сумнівається, чи варто купувати подібні вироби, адже вони не такі вже хороші. Та чи правда це? Давайте розберемося детальніше.

Занадто дорога покупка

Перший же і найпоширеніший міф полягає в тому, що ціна на безкаркасні меблі невиправдано висока і вигідніше буде придбати комплект звичайної. Насправді це не так — хороше крісло-мішок буде коштувати в декілька разів менше, ніж звичайні каркасні моделі.

Це пояснюється тим, що виріб складається з пінополістиролових кульок та мішка. Собівартість матеріалів набагато нижче, ніж деревини, поролону і пружин, тому придбати виріб може будь-яка категорія людей.

Незручно і шкідливо для хребта

Спростувати упередження щодо дискомфорту може тільки реальне життя: спробуйте посидіти в кріслі-мішку в гостях або магазині.

Що стосується шкідливого впливу на хребет — це в корені невірно. Конструкція моделей розробляється так, щоб прибрати навантаження з плечового поясу та хребта. Дрібні гранули наповнювача ніби розтікаються всередині під тиском ваги, як би обволікаючи людину, тим самим всебічно підтримуючи.

Будь-яку позу буде зручно прийняти, при цьому забуваючи про затікання ніг або болі в різних відділах спини. Але досягти такого ефекту можна тільки на правильно підібраному за розміром виді безкаркасних меблів.Складно гармонійно підлаштувати під інтер'єр

Деякі люди в кінцевому підсумку відмовляються від рішення купити безкаркасні меблі, оскільки переживають, що вони не впишуться в інтер'єр. Сучасні фабрики-виробники бін-бегів пропонують споживачеві розширену лінійку моделей диванів, пуфів, столиків, підстилок для собак і окремих аксесуарів. Серед них:

  • суворі «офісні» зі шкіри або її замінників;
  • для стилю лофт, хай-тека, модерну та інших сучасних варіантів передбачені однотонні моделі різних відтінків;
   • зробити акценти в інтер'єрі можна за допомогою веселих крісел з яскравими малюнками, кишенями, кумедними аксесуарами;
    • для дитячої кімнати пропонуються веселі пуфи з мультиплікаційними героями.

     Навіть найвибагливіший клієнт зможе підібрати бажане серед асортименту виробника Bruni.

     Збирає пил і в наповнювачі утворюється вогкість

     Безкаркасні меблі схожі в цьому питанні на стандартні каркасні моделі. Використовуються близькі матеріали зі схожими характеристиками проникності та накопичення бруду.

     Однак пуфи та інші вироби мають вагому перевагу: завдяки постійній зміні форми й зняття навантаження, поверхня знаходиться в русі, повітря проходить крізь наповнювач — рівень вбирання пилу нижче.

     Забобон щодо появи вогкості не має підтверджених практично обґрунтувань: спінені кульки пінополістиролу повністю нейтральні й навіть пригнічують розвиток бактеріальних і цвілевих утворень.

     Швидко псується зовнішній вигляд

     Час експлуатації до необхідності досипання наповнювача в пуф у всіх різний і залежить від ваги, а також частоти використання. В середньому термін становить 2-2,5 роки.

     Самі по собі вони не вимагають капітального ремонту, тому практично вічні. Іноді може знадобитися чистка чохла, якщо з'являються плями. Для тих, хто не хоче «морочитися», можна вибрати вініловий матеріал і просто протирати його губкою.

     Вищевикладені факти доводять, що час збавлятися від існування міфів у наших головах. Насправді замовити безкаркасні меблі — відмінне рішення, за яке ви подякуйте собі в майбутньому.