Безкаркасні меблі – невід’ємна частина молодіжної квартири

Безкаркасні меблі – невід’ємна частина молодіжної квартири

Про квартиру, як на картинках в Instagram, мріють багато. Думаєте, для цього потрібно багато заробляти, щоб купити пентхаус десь у Лос-Анджелесі? Насправді, навіть з однокімнатної квартири в хрущовці можна зробити оселю мрії, не вкладаючи в ремонт великі гроші. Особливу увагу варто приділити меблюванню. Шафи, дивани та стільці повинні виконувати не тільки свої основні функції, але й гармоніювати між собою, задавати певний стиль інтер’єру. А почати варто з вибору цього самого стилю. Для сучасної молодіжної квартири будуть доречні наступні направлення в дизайн-інтер’єрі: 


 • мінімалізм;
 • хай-тек;
 • лофт;
 • поп-арт. 

  Зовсім не обов’язково обирати щось одне, можна суміщати одразу декілька стилів. Головне, досягти гармонії. 


  З чого почати експерименти в квартирі? 


  В першу чергу займіться стінами та підлогою. До речі, зовсім не обов’язково клеїти шпалери, в останній час модно просто фарбувати поверхні в приємні кольори. Якщо ви хочете, щоб на стінах були якісь які-небудь цікаві принти, придбайте спеціальні валики з рельєфом. З їх допомогою ви зможете «намалювати» як абстрактні візерунки, так і цілком конкретні малюнки листя, квітів та тварин. Пофарбувати стіни набагато простіше та дешевше ніж поклеїти дорогі та якісні шпалери. 

  Для обробки підлоги можна використовувати паркет, ламінат, плитку або лінолеум. Останній – найдешевший. Крім того, лінолеум щільний, надійний та довговічний. Він не потребує особливого догляду, не боїться вологи, бруду, пилу та незначних механічних пошкоджень. А вибір візерунків та забарвлень більше ніж великий: однотонний, під дерево, у вигляді газону, з яскравими принтами. Подбайте про те, щоб підлогове покриття гармоніювало зі стінами.  Безкаркасні меблі – найкращий вибір для сучасної квартири


  Закінчивши роботу зі стінами та підлогою, відправляйтесь до меблевого магазину. Заздалегідь продумайте, як саме ви будете розставляти столи, шафи та дивани.
  Раціональне використання меблів дозволить вам зекономити дорогоцінний простір. 

  Наприклад, купити шафу-купе більш практичніше, ніж красивий ретро-комод. Додати родзинки до інтер’єру можна предметами декору та незвичайними меблями. Наприклад, Бін Бегами від ТМ Bruni. Крісла-мішки – найкращий вибір для сучасної квартири. І на це є декілька причин. По-перше, безкаркасні меблі дуже зручні та комфортні. Сидіти в такому кріслі суцільне задоволення, тому що воно буквально приймає форму тіла людини. По-друге, за Бін Бегами легко доглядати. Зовнішній чохол у будь-який момент можна зняти та закинути у пральну машину. По-третє, безкаркасні меблі – довговічні. Навіть якщо через якийсь час наповнювач просяде, можна буде досипати його. Це дешево, просто та зручно

  Як підібрати безкаркасні меблі в молодіжну квартиру?


  Саме тому в молодіжній квартирі можна і зовсім відмовитись від традиційних меблів, за виключенням хіба що кухонної гарнітури та столів.
  Безкаркасний диван нічим не гірший, ніж класичний. Він тримає форму та доставляє масу задоволення. Замість дерев’яних стільців можна сміливо використовувати Бін Беги різних форм. На них набагато зручніше грати в приставку чи дивитись телевізор. До спальної кімнати можна придбати пару компактних пуфів. Найприємніше те, що можна комбінувати крісла-мішки з різних тканин та з різним забарвленням. Навіть якщо з часом вам набридне який-небудь візерунок, ви зможете змінити зовнішній чохол, залишивши улюблений Бін Бег. 

  Замінити оббивку на традиційному дивані чи кріслі набагато дорожче.