Безкаркасні меблі як реквізити для фотосесії

Безкаркасні меблі як реквізити для фотосесії

У наш час бути просто хорошим фотографом недостатньо. Відбою від клієнтів не знають професіонали, які можуть запропонувати не тільки свої послуги, але й підходящу локацію. Звісно, можна орендувати студії чи зовсім проводити зйомку на відкритому повітрі. Однак, набагато краще підготувати власну локацію. І на це є пару причин. 


Ексклюзивний інтер’єр. У будь-якому місті є найбільш популярні локації, де постійно проводять фотосесії. Через це фотографії програють в оригінальності. Ви зможете вигадувати щось нове та порадувати клієнтів не заїждженою локацією.


Не треба поспішати. Не всі люди фотогенічні. Комусь потрібно більше часу, щоб розкріпачитися та отримати задоволення від зйомки. В орендованій студії у вас не буде можливості приділити клієнту стільки часу, скільки потрібноЯк оборудувати локацію для фотосесії

Професіональному фотографу не обійтись без декількох локацій для зйомок. Закоханим парочкам потрібна романтична обстановка, майбутнім батькам – затишна, а дітям – весела. Як закупити весь необхідний реквізит і не витратити на це цілий статок? Насправді – це здійснене завдання. Наприклад, замість класичних меблів можна купити безкаркасні. Бін Беги відмінно вписуються у будь-яку тематику фотосесії. На кріслах-мішках можна і дітей фотографувати, і професіональних моделей і в стилі ню. 


Бен Беги – ідеальне рішення для фотостудії. По-перше, вони відмінно вписуються практично у будь-який стиль. По-друге, вони м’які і зручні, що важливо для затяжних фотосесій. 

По-третє, за кріслами-мішками дуже легко доглядати. Вони не накопичують пил і не потребують дорогої хімчистки. Ви у будь-який момент зможете зняти зовнішній чохол і закинути його у пральну машину. А якщо через час крісло просяде, просто докупіть наповнювач. Не потрібно віддавати Бін Бег в ремонт, досипати наповнювач можна самостійно.

Як вибрати безкаркасні меблі для фотосесії

У першу чергу варто визначитись з тематикою та кольоровою гамою фотосесії. Якщо потрібні знімки для портфоліо на білому фоні, варто задуматись про пуфи строгих кольорів. Для сімейної фотосесії краще придбати декілька яскравих Бін Бегів. Окрему увагу зверніть на матеріал змінного чохла. Не обов’язково зупиняти вибір на класичних тканинах, можна вигадати щось цікавіше. Наприклад, дуже стильно і незвичайно виглядають Бін Беги із штучного хутра.


А для дитячої фотосесії відмінними варіантами будуть крісла-мішки у вигляді різних тваринок. Якщо ви вирішили оборудувати власну фотостудію, закупіть декілька комплектів безкаркасних меблів. Яскраві Бін Беги будуть доречні для дитячих та сімейних фотосесій. Крісла-мішки та пуфи стриманих тонів замінять традиційні стільці та дивани у класичних зйомках. 


Мало того що фотографій виходять оригінальними, так ще й моделі будуть вдячними за підвищений комфорт.Безкаркасні меблі не бояться активної експлуатації, тому їх можна сміливо набувати для фотостудії. Навіть через час вона буде мати відмінний зовнішній вигляд. Головне, придбати крісла-мішки достойної якості. Якщо ви хочете зробити вигідну у всіх відношеннях покупку, оберіть Бін Беги від ТМ Bruni. На вас чекають неперевершена якість та вельми демократичні ціни.