Чим замінити диван у вітальні: 5 цікавих ідей

Чим замінити диван у вітальні: 5 цікавих ідей

Ви можете уявити вітальню, де немає дивана? Але таке цілком можливо! Особливо якщо це стосується невеликих кімнат. Перш ніж придбати меблі, добре проаналізуйте власні звички та спосіб життя. Може виявитися, що диван вам просто ні до чого. В такому випадку на допомогу прийдуть інші предмети інтер'єру, якими можна замінити диван. Наприклад, безкаркасні крісла, які пропонує компанія-виробник Bruni.

Крісла

Перше, що в такому випадку спадає на думку, звісно, крісла. Вони ідеально замінять громіздкі предмети та відмінно впишуться в інтер'єр вітальні. Крісла легкі, тому при необхідності їх можна пересунути, переставити. При цьому вибрати можна крісла в єдиному стилі та виконанні або з різною оббивкою, що неодмінно зробить кімнату оригінальною та веселою.

Найголовніше під час вибору – правильно розрахувати кількість сидячих місць. Сісти вдвох в одне крісло навряд чи вдасться. Крім того, на випадок прийому гостей слід подбати про те, щоб було де їх посадити. У цьому плані на допомогу прийде, наприклад, безкаркасний диван: він легкий, місткий і не займає багато місця. Непоганим вибором стануть також усілякі пуфи, табурети, складні меблі.

Подушки

Якщо хочете, щоб у кімнаті було якнайбільше вільного простору – використовуйте замість дивана подушки. При необхідності їх завжди можна прибрати в шафу і цим звільнити підлогу від усього зайвого. Оригінальне та пракичне рішення – подушка-крісло. При виборі обов'язково врахуйте основний стиль інтер'єру приміщення і вибирайте відповідні предмети.


Софа чи кушетка

Головний мінус дивана полягає в його громіздкості, часто він займає дуже багато місця. Звичайно, про його функціональність сперечатися не доводиться, адже, розклавши, можна отримати повноцінне спальне місце і не одне. Розв'язати проблему допоможе софа чи кушетка. Вона виглядає привабливо, до того ж дуже мобільна – за потреби можна переставляти. А за бажання кушетку можна використовувати як односпальне ліжко.

Лава чи банкетка

Оригінально просте та вдале рішення для невеликої вітальні. Розташуйте предмет біля стіни, покладіть на нього пледи, подушки, і вийде цілком затишне гніздечко, зручність якого неодмінно оцінять усі.

Безкаркасні крісла

Тим, хто не бажає заставляти вітальню громіздкими меблями, зокрема диваном, варто купити крісло-мішок. Особливо такий варіант сподобається молоді. Ці предмети неймовірно зручні, в них можна повністю розслабитись і як слід відпочити. Крім того, такі мішки неймовірно мобільні. В них можна почитати книгу, подивитися фільм, працювати на ноутбуці. Подібні меблі обов'язково оцінять діти.

По суті безкаркасні крісла, як і безкаркасні дивани – це мішок зі спеціальним наповнювачем. Знаючи, як вписати в інтер'єр крісло-подушку, можна створити незвичайний, стильний і дуже зручний інтер'єр.