Мішок з подарунками чи «мішок» в подарунок

Мішок з подарунками чи «мішок» в подарунок

Новий Рік завжди асоціюється з чарами, дивом, магією. І дитина, і дорослий мріють про казку. Атмосферні подарунки допоможуть її влаштувати. Ідеально, якщо такі презенти принесуть ще й користь. Пропонуємо кращі ідеї новорічних подарунків для дорослих та малюків.

Подарунки для дорослих

Пропонуємо звернути увагу на наступні варіанти, які порадують і практичністю, і красою. Отже, що подарувати на Новий Рік дорослому – є багато цікавих презентів.

  1. Крісло-мішок – удобно та красиво. Асортимент приємно дивує різноманітністю, і можна підібрати підходящий варіант так, щоб він гармонійно вписувався в дизайн інтер'єру. Зручне і м'яке крісло-мішок подарує комфорт використання і щире захоплення від отримання такого презенту.

  2. Теплий плед. Знадобиться холодними вечорами. Він зігріє, зробить перегляд фільму чи читання книги більш комфортним.

  3. Тематичні рукавиці та шарф. Вони завжди будуть нагадувати про новорічну казку, додавати у сірі будні атмосферності та яскравості. А також такий подарунок зігріє холодними днями, виділить з толпи.

  4. Оригінальний світильник. Він може бути доповнений бажаним принтом і навіть фотографією – наприклад, двох влюблених чи сім'ї. Він стане корисним і практичним доповненням інтер'єру.

  5. Бездротова зарядка. Відмінна альтернатива класичній. З нею зарядка буде зручніше і швидше.Подарунки для дітей на Новий Рік

Підібрати презент для дитини непросто. Батькам завжди хочеться, що він був практичним, а діти мріють про атмосферу свята, іграшки. Є кілька гідних варіантів, які задовольнять обидві сторони.

  1. Крісло-мішок для дітей. Від дорослого відрізняється більш скромними розмірами. Але воно таке ж зручне й оригінальне. Є повністю м'які моделі та варіанти з більш окресленою формою. А багатство вибору дозволяє визначитися з кольором, і матеріалом.

  2. Намет вігвам з килимком. Хороший вибір для малюків. Така палатка стане першим особистим будиночком дитини.

  3. Тематичні книжки. Є чимало цікавих творів, у яких авторам вдалося відтворити атмосферу свята, розповісти про диво. Вони точно сподобаються дітям, зануривши їх у казку, змусивши читати із захопленням, насолоджуючись кожною сторінкою.

  4. Розвиваючий килимок. Це корисна річ, яка пригодиться і зовсім крихтам, і діткам трохи старше. Вона доповнена різноманітними іграшками, включаючи музичні. Це хороший варіант розважити дитину і забезпечити розвиток, а пізніше – можна використовувати як коврик.

  5. Набір молодого художника. У нього можуть входити олівці, фломастери, фарби та навіть мольберт. Це відмінний набір для дитячої творчості, розвитку дрібної моторики та фантазії.

Пропоновані подарунки – це практично, цікаво та красиво. Вони пригодяться у повсякденному житті та будуть одночасно нагадувати про новорічне диво.