Дитячий куточок в офісі

Дитячий куточок в офісі

У наш час спеціальні куточки, обладнані для дітей, можна побачити не лише в готельному секторі, медичних та торговельних центрах, а й у офісних інтер'єрах.

Яким вимогам повинна відповідати організація дитячого куточка в офісі, які меблі краще використовувати для облаштування відповідної зони й чому, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Завдання ігрового куточка для дітей: комфорт для дітей та спокійна робота батьків

Продиктована актуальність такої кімнати, де малюки можуть цікаво й без відчуття дискомфорту провести час, ймовірною потребою брати дитину з собою в офіс. Наприклад, бувають ситуації, коли доводиться виконувати термінову роботу в пізній час: цієї пори дитсадки вже закриті, а маленького сина чи дочку залишити вдома немає з ким.

Обладнуючи місце, в якому будуть проводити час діти, доки їхні батьки зайняті розв’язанням нагальних робочих проблем, слід приділяти увагу низці аспектів:

  • естетичності оформлення – зона для ігор має виглядати яскраво та привабливо, викликати у малюка цікавість, захоплення та інші позитивні емоції;
  • наявності різних іграшок, настільних ігор, барвистих книжок та інших речей, що викликають у дітей-дошкільнят інтерес;
   • ергономічному плануванню – в цьому куточку, невеликому за площею, предмети мають бути розставлені так, щоб дітям було зручно;
    • комфортності та безпеці меблів – на думку фахівців, найкращим варіантом м'яких меблевих виробів будуть дитячі безкаркасні меблі, які виключають ризик травм.

     Під безкаркасними меблями розуміють диванчики, пуфи для сидіння, а також крісла у вигляді мішків. 


     Організація дитячої кімнати: рекомендації

     Краще, якщо куточок для ігор малюків буде не зоною приміщення, а окремою кімнатою.

     Підлогове покриття цього куточка має бути м'яким, і таким, яке можна мити. Кімнату доцільно обладнати стендами для малювання.

     У якості іграшок малятам можна запропонувати конструктори, пазли та бізіборди різної тематики – для дівчаток та хлоп'ят.

     Спектр дитячих меблів має включати стільці для малювання, пуфи та крісла.

     Дитяче крісло-мішок, присутність якого в ігровому куточку вкрай бажана, становить просту конструкцією. Вона включає два чохли, виконані з щільної тканини. Зовнішній чохол є знімним – його можна знімати в разі зношування та прати для підтримки чистоти аксесуара.

     Внутрішній чохол заповнюється спеціальним наповнювачем – дрібними кульками, виготовленими з полістиролу.

     Крісла-мішки для малюків, представлені в сучасному продажу, стали популярними, тому що відрізняються низкою переваг:

      • екологічною чистотою – наповнювач та тканини не виділяють токсичних елементів та не викликають алергії;
      • зручністю – такі аксесуари, м'які, комфортні й відрізняються тактильно приємною поверхнею;
       • компактністю та портативністю – крісла у вигляді мішків мають невелику масу;
        • довговічністю та міцністю – пінополістирол здатен зберігати форму роками, а текстиль для чохлів підбирається спеціальний, стійкий до протирання;
         • практичністю – догляд за кріслами-мішками для юних користувачів простий (дізнатися в деталях, як доглядати за безкаркасними меблями, можна на сайті виробників).

          Плюсом цих виробів є також їх ексклюзивний дизайн. Моделі мають вигляд симпатичних звірят, птахів та комах. Мішкоподібні крісла малята зможуть використовувати не тільки як затишні сидіння. Вони здатні стати ідеальними м'якими іграшками!