М'які пуфи – інтер'єрний тренд 2021 року

М'які пуфи – інтер'єрний тренд 2021 року

М'які пуфи – інтер'єрний тренд 2021 року

Кожна людина прагне до створення у своєму будинку максимального комфорту. Для цих цілей відповідально підбираються меблі. Вони повинні відповідати відразу декільком критеріям – бути зручними, оригінальними зовні і мати лояльну вартість. Хороший вибір – пуфи-мішки, які особливо популярні в 2021 році. Цей предмет меблів здатний збалансувати інтер'єр і додати в нього яскравих фарб.

Чому вибирають безкаркасні меблі?

«Живі крісла» мають особливий попит. Вони часто виступають одним із ключових елементів дизайнерських рішень. Багато в чому це завдяки нестандартному зовнішньому вигляду, але й інші характеристики зіграли ключову роль.

По-перше, пуфи-мішки неможливо зламати. Все завдяки відсутності каркаса. По-друге, такий предмет меблів приймає форму тіла того, хто сидить, для гарантії максимального комфорту. По-третє, універсальний дизайн дозволяє вписати м'який пуф-мішок у будь-який інтер'єр без винятків.

В цілому варто відзначити безпеку використання моделей. У них немає гострих кутів або твердих частин, тому можна сміливо ставити в кімнату дитини без страху травмування. Завдяки невеликій вазі та мобільності можна з легкістю змінювати місце розташування предмета меблів. Також виріб відрізняється хорошими показниками по теплозбереженню, ергономічності, екологічності. Він максимально простий у догляді – досить протерти забруднення вологою ганчіркою, а в найскладніших випадках можна випрати чохол.


Як дизайнери використовують крісло-пуф в інтер'єрі?

Дизайнери інтер'єру все частіше використовують пуфики-мішки для декорування інтер'єру. Причому ці вироби задіють для самих різних цілей.

  1. Крісло-пуф для роботи. Особливо затребувані моделі зі стійкою і високою спинкою, завдяки чому знімається навантаження з хребта, і працювати за комп'ютером зручно.

  2. Для геймерів. Вироби максимально комфортні для тих, хто грає в приставку або відео-ігри. Все завдяки тому, що вони приймають форму тіла і гарантують ідеальну підтримку спини.

  3. Для підлітка. У кімнаті дівчинки або хлопчика пуф-мішок стане функціональним доповненням інтер'єру і його прикрасою.

  4. Для двох. За допомогою безкаркасних меблів можна створити романтичну зону будинку для спільних переглядів фільмів, вечерь і просто гарного проведення часу.

  5. Для офісу. Це показник того, що начальник думає про співробітників і клієнтів. Дизайнери часто задіють пуф-мішок, щоб додати неформальності в офісний інтер'єр, подбати про наявність зони відпочинку.

В цілому безкаркасні меблі часто використовуються дизайнерами інтер'єру для якісного поліпшення житла. Вони додають функціональності, комфортабельності, естетичності. Єдина умова – потрібно відповідально підходити до підбору такого предмета меблів. У нашій компанії ви можете самостійно або за допомогою наших консультантів знайти відповідний варіант, який входить у тренди меблів 2021.