Як гармонійно вписати в інтер'єр крісло-подушку

Як гармонійно вписати в інтер'єр крісло-подушку

Безкаркасні меблі, зокрема м'які крісла, стають все більш актуальними при виборі обстановки кімнати. Вони мобільні, безпечні, комфортні, з їх допомогою можна розбавити атмосферу, зробити її більш цікавою. Модельний ряд настільки великий, що при виборі слід задуматися, як буде виглядати крісло-подушка в інтер'єрі, в залежності від стилю кімнати.

Які переваги виділяють крісло-подушку

М'яке крісло-подушка приймає форму людини, яка на ній сидить. Залежно від розміру, його можна використовувати, щоб почитати книгу, подивитися кіно, пограти з друзями та просто відпочити. Так як воно не має гострих кутів і виконано з матеріалу, що не викликає алергію, крісло подушка для дітей ‒ абсолютно безпечний елемент меблювання. Невелика вага аксесуару забезпечує його мобільність. Ви з легкістю можете переносити його з однієї кімнати в іншу, а також використовувати навіть на вулиці. Завдяки знімнним чохлам, прання не займає багато часу. Помінявши старий чохол на новий, можна змістити акценти, оживити кімнату.

Стилі інтер'єру, в які гармонійно впишеться крісло-подушка

У цілому крісло-мішок подушка досить універсальний аксесуар, який гармонійно впишеться буквально в будь-який стиль оформлення. Найбільш вдалі варіанти наступні.

  1. Бохо. Даний стиль вражає своїм різноманіттям. Безкаркасне крісло доповнить обстановку. Для цього необхідно підібрати відповідний чохол: різнокольоровий, в техніці печворк, з оксамитом, в'язаний, міховий.

  2. Кантрі. Стиль втілює в собі ідею елегантної простоти. М'які пуфи гармонійного забарвлення і текстури дозволять створити правильну атмосферу.

  3. Лофт. Тут добре виглядають однотонні подушки, за допомогою яких можна оформити зону відпочинку у вітальні.

  4. Скандинавський стиль. Такі меблі відповідають ідеї комфорту і натуральності матеріалів.

  5. Футуризм. Безформні меблі доповнять авангардний стиль.

Також непогано буде виглядати в будинку, оформленому під мінімалізм, поп-арт, хай-тек. Однак крісло-подушка в інтер'єрі, виконаному в суворому класичному стилі, не впишеться ні в якій мірі.Крісло-подушка в різних кімнатах

Має значення і кімната, у якій буде розміщуватися елемент інтер’єру. Крісло-подушка для дітей буде доречне в дитячій кімнаті. Воно відрізняється безпекою, компактними розмірами, його можна використовувати в якості аксесуару для гри.

Також часто за допомогою безкаркасних меблів оформляють вітальню. Використовуючи два і більше крісел, можна створити комфортну зону відпочинку для зустрічей з друзями або перегляду фільмів.

Установивши крісло в спальні, доповніть його торшером, щоб зробити затишне місце для тихого читання книг.

Має значення і підбір кольору. Тут можна зіграти на контрастах. Найчастіше віддають перевагу натуральному дизайну в пастельних тонах. Вибираючи гамму кольорів, не обов'язково зупиняти вибір на однотонних відтінках. Яскраві кольори дозволять акцентувати увагу на м'якій зоні. Купити крісло-подушку для свого будинку можна на сайті компанії Bruni.