Додаткова кімната у квартирі - облаштовуємо балкон

Додаткова кімната у квартирі - облаштовуємо балкон

Балкон або лоджія - це та частина квартири, яка при розумному плануванні може легко перетворитися на ще одну повноцінну кімнату. Варіанти залежать від розташування. Якщо вихід з балкона на кухню, то він може стати її продовженням або якоюсь подобою їдальнею. Але найчастіше там облаштовується зручна зона для відпочинку. Тут підійдуть безкаркасні меблі. Це досить універсальне рішення, яке підходить і для звичайної квартири, і для офісу.


Особливості та переваги безкаркасних меблів


Найголовніше - це мобільність. Якщо в якості балкона, особливо часто це зустрічається в офісних приміщеннях, використовується відкритий майданчик, то бінбеги легко прибрати на час дощу або з настанням зими.

Безкаркасні м'які меблі дуже зручні й мають ряд корисних особливостей. Вони приймають будь-яку форму, змінюючи її в залежності від пози сидячого. Сьогодні м'яккі безкаркасні меблі завойовують все більшу популярність. Проста конструкція і цікаві дизайнерські рішення роблять її зручною для облаштування будь-якого типу кімнати. Нерідко балкон використовують в якості робочого місця для творчості. Тут створюють майстерню або кабінет.

Через брак площі обставити лоджію звичними диванами та кріслами неможливо. А ось замовити безкаркасні меблі - відмінне рішення. Залишиться багато місця для того, щоб поставити мольберт, виставити правильно світло. Крім того, можна розмістити вузький комод або тумбу-органайзер з великою кількістю шухлядок, де знайдуть своє місце корисні дрібниці. Найчастіше їх намагаються зробити підвісними на бічних стінах. Це значно економить місце.

Балкон - це та частина квартири, де зможе жити ваше хобі. Його можна перетворити в зелений куточок і читати книги або просто мріяти. Любіть посидіти на лоджії з чашкою ароматного смачної кави? Тоді вам варто купити крісло-грушу. Воно, на відміну від мішка, передбачає зручну спинку.
Конструкція безкаркасних меблів


Якщо говорити простою мовою, то будь-який предмет такого роду меблів - це мішок, який має зовнішню і внутрішню оболонку. В якості наповнювача використовуються поліпропіленові гранули. Їх властивості такі, що вони з легкістю приймають форму будь-якого тіла, при цьому навантаження на хребет максимально зменшується. Наповнювач відрізняється стійкістю до різких перепадів температур, а також вологостійкістю. Ще один важливий плюс - це теплообмін. В такому кріслі не холодно і не жарко. Наповнювач є абсолютно гіпоалергенним.


Висновки


Отже, якщо ви хочете зробити ваш балкон максимально зручною та оригінальною зоною відпочинку, то зверніть увагу на безкаркасні меблі. А найголовніше, що такі меблі підійдуть для будь-якої площі балкона. Через відсутність каркаса їх габарити дещо розмиті. Влаштувавшись в м'якому кріслі, ви зможете з задоволенням спостерігати за що відкривається перед вами пейзажем.