Блог

Нова українська школа: нові меблі для нових правил

Нова українська школа: нові меблі для нових правил

Пройшли ті часи, коли жорсткий неживий стілець прикріплювався до нерухомого столу на фіксованій незручній висоті в суворо спрямованому вперед напрямку. Кращий дизайн меблі НУШ 21 століття — компактні, креативні та універсальні моделі. Вони максимізують потенціал для різноманітного використання і часто можуть бути відрегульованими або налаштованими, щоб краще підходити як для користувача, так і для навколишнього середовища. Як це пов'язано з навчанням: гнучкі, універсальні варіанти сидіння, а також столи з регульованою висотою допомагають зробити сучасний акцент на різноманітних завданнях і стилях навчання.

Міні-офіс для фрілансера

Міні-офіс для фрілансера

Як фрілансеру, вам потрібно проявити творчий підхід до ідей домашнього офісу. Зрештою, добре мати спеціальне робоче місце, де ви можете тримати речі в порядку й залишатися зосередженими протягом дня. Деякі фрілансери працюють за кухонним столом, на ліжку, в різних кафе і в безлічі інших випадкових місцях. Багато з них мріють про великий спеціалізований офіс (без дітей та інших відвабливих чинників), але не завжди виходить. Атмосфера, декор та меблі, які мають назву офіс для фрілансера, повинні сприяти продуктивності та підтримувати мотивацію, особливо, якщо вам потрібно довше працювати з дому.

Оновлюємо дачний простір до літа

Оновлюємо дачний простір до літа

З приходом теплої пори року, природно, що багато хто прагне насолодитися теплом яскравого сонця і провести якомога більше часу на свіжому повітрі. Маючи у власності заміський будинок, не зайве подумати й про дизайн дачної ділянки. І справа тут не тільки в оформленні клумб з яскравою рослинністю.

Безкаркасні меблі: топ міфів, які втратили свою актуальність

Безкаркасні меблі: топ міфів, які втратили свою актуальність

Люди все більше прагнуть виключити громіздкі та тяжкі класичні дерев'яні меблі зі свого життя та інтер’єру житла. Альтернативою стають різні підвиди безкаркасних меблів. Проте певна група людей сумнівається, чи варто купувати подібні вироби, адже вони не такі вже хороші. Та чи правда це? Давайте розберемося детальніше.

Вибір крісла-мішка: критерії, на які критерії слід звернути увагу

Вибір крісла-мішка: критерії, на які критерії слід звернути увагу

Крісло-мішок — досить популярний товар, який використовується для повноцінного релаксу та відпочинку. Ринкова ніша переповнена найрізноманітнішими варіантами, тому щоб не помилитись у виборі слід вивчити ряд рекомендацій, які допоможуть розібратися з тим, як вибрати крісло-мішок та не пошкодувати.

Як гармонійно вписати в інтер'єр крісло-подушку

Як гармонійно вписати в інтер'єр крісло-подушку

Безкаркасні меблі, зокрема м'які крісла, стають все більш актуальними при виборі обстановки кімнати. Вони мобільні, безпечні, комфортні, з їх допомогою можна розбавити атмосферу, зробити її більш цікавою. Модельний ряд настільки великий, що при виборі слід задуматися, як буде виглядати крісло-подушка в інтер'єрі, в залежності від стилю кімнати.

Комфорт і затишок для домашнього улюбленця

Комфорт і затишок для домашнього улюбленця

Не тільки власники маленьких цуценят замислюються про те, щоб купити лежак для собаки. Адже бажано, щоб у кожного домашнього улюбленця було облаштоване, тільки його місце. Варто відповідально підійти до вибору лежанки та її розміщення. Тварині має бути комфортно і тепло. Завдання будь-якого дбайливого господаря забезпечити відповідні умови.

Безкаркасні меблі в інтер'єрі скандинавського стилю

Безкаркасні меблі в інтер'єрі скандинавського стилю

Ще кілька років тому безкаркасні меблі сприймали як якусь екзотику, оригінальна прикраса інтер'єру. Сьогодні бінбегі вважаються повноцінної меблями, їх купують замість традиційних диванів і крісел. За великим рахунком, крісла-мішки і безкаркасні пуфи відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, але особливо гармонійні вони в кімнатах, обладнаних в скандинавському стилі, а також лофт і хай-тек

Показано 1 по 9 з 73 (Всього сторінок 9)