Гарантія


Гарантія

НА ВСІ НАШІ БЕЗКАРКАСНІ КРСІЛА, ПУФИ, ПОДУШКИ МИ ДАЄМО ГАРАНТІЮ 2 РОКИ!

Якщо протягом гарантійного періоду у Вас виникне якась проблема з придбаним у нас товаром, зателефонуйте за номером +38 067 240 33 36 і ми негайно її усунемо.

Гарантія поширюється на міцність швів і якість пошиття при дотриманні правил зберігання та експлуатації безкаркасних меблів Bruni:

1. Безкаркасні меблі призначенІ для відпочинку - сидіння і лежання. Не рекомендується ставати ногами на виріб.

2. Меблі повинні зберігатися і експлуатуватися в сухих приміщеннях при температурі не нижче -30 ° С і не вище +50 ° С відносної вологості повітря від 45 до 70%. Винятки становлять крісла і пуфи з водооталкивающая тканини, які можуть експлуатуватися на відкритому повітрі.

3. Високе значення тепла або холоду, а також раптові перепади температури можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини.

4. Меблеві вироби не повинні бути розташовані ближче 1 м від джерела тепла.

5. Не допускається прямий контакт з водою (виключення складають крісла і пуфи з водовідштовхуючої тканини).

6. Не розміщуйте меблі впритул до сирих стін.

7. Не допускайте тривалої дії випромінювань, що викликають нагрівання (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.).

8. Забороняється ставити на меблі предмети, що  мають гострі краї.

9. На поверхню меблів не допускається ставити гарячі предмети без теплоізоляційних поставок (праски, посуд з окропом і т.п.).

10. Для видалення пилу, тканину оббивки необхідно обробляти пилесмоком, використовуючи спеціальнінасадки для меблів.

11. Для видалення локальних забруднень (плями кави, вина і т.п.) рекомендується застосовувати спеціальні засоби очищення, в залежності від виду тканини, з якої виготовлено виріб.

12. Допускається очищати виріб шляхом прання (без відбілювачів) при температурі 30 ° С або хімчистки верхнього знімного чохла, в залежності від виду тканини.

13. Меблі, призначені для використання на відкритому повітрі, під час опадів (дощ, сніг, град) необхідно захищати зовнішнім чохлом, заносити під навіс або в закрите приміщення.