Гарантія

НА ВСІ НАШІ БЕЗКАРКАСНІ КРІСЛА, ПУФИ, ПОДУШКИ – МИ ДАЄМО ГАРАНТІЮ 2 РОКИ! 


Якщо протягом гарантійного періоду у Вас виникає будь-яка проблема з купленим у нас товаром, подзвоніть за номером: +38 067 240 33 36 і ми негайно її усунемо. 


Гарантія розповсюджується на щільність швів і якість пошиття, при дотриманні правил зберігання та експлуатації безкаркасних меблів від Bruni:


1. Безкаркасні меблі призначені для відпочинку: сидіння та лежання. Не рекомендується вставати ногами на виріб. 


2. Меблі повинні зберігатись та експлуатуватися у сухих приміщеннях при температурі не нижче -30°С і не вище +50 °С відносної вологості повітря – від 45 до 70%. Виключення складають крісла та пуфи з водовідштовхувальної тканини, які можна експлуатувати на відкритому повітрі. 


3. Високе значення тепла чи холоду, а також раптові перепади температури можуть серйозно пошкодити меблевий виріб чи його частини.


4. Меблеві вироби не повинні бути розташовані ближче ніж 1 м від джерела тепла.


5. Не допускати прямого контакту з водою (виключенням є крісла та пуфи з водовідштовхувальних тканин).


6. Не розташовуйте меблі впритул до сирих стін. 


7. Не допускати тривалого впливу випромінювання, які викликають нагрівання (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.).


8. Забороняється ставити на меблі предмети, які мають гострі краї.


9. На поверхню меблів не допускається ставити гарячі предмети без теплоізоляційних підставок (праски, посуд з окропом і т.п.).


10. Для видалення пилу, тканину оббивки необхідно обробляти пилососом, використовуючи спеціальні мебельні насадки. 


11. Для видалення локальних забруднень (плями кави, вина і т.п.) рекомендується застосовувати спеціальні засоби очистки, в залежності від виду тканини виробу. 


12. Допускається прати виріб (без відбілювачів), при температурі 30°С чи хімчистка верхнього змінного чохла, в залежності від виду тканини. 


13. Меблі, призначені для використання на відкритому повітрі, під час опадів (дощ, сніг, град), необхідно захищати зовнішнім чохлом, заносити під навіс чи у закрите приміщення. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: гарантія не розповсюджується на крісла у тканинах, які не призначені для використання у будь-яких погодних умовах 24/7 під відкритим небом (дощ, сонце, солона вода, море, океан).