Безкаркасні меблі


Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі - стильний релакс у вашому домі


Безкаркасні меблі - це гарна, комфортна та ергономічна альтернатива традиційним меблям. Вона відрізняється оригінальними конструктивними рішеннями, модним дизайном і привабливими кольорами. Якщо ви креативна та смілива особистість, яка цінує практичність і затишок, то сучасні моделі безкаркасних меблів стануть ідеальним доповненням до інтер'єру вашого житла.


Всесвітню популярність безкаркасні меблі отримали не лише завдяки відсутності каркасу або ж якихось інших жорстких деталей,  а й завдяки наявності ряду переваг, які відсутні у стандартних меблях. Незвичайні і легко впізнавані, безкаркасні меблі в Києві і інших містах України також користуються величезною популярністю. Переваги їх очевидні:


  • Пластичні крісла ідеально підлаштовуються під форму тіла людини, м'яко повторюючи всі її вигини і забезпечуючи максимально зручне положення тіла. У таких кріслах зручно відпочивати сидячи, напівлежачи і лежачи.
  • Надійність та довговічність. Полістирол (наповнювач меблів) стійкий до вологи, добре переносить перепади температур, відмінно утримує і зберігає тепло, не схильний до дії цвілі, бактерій і т.п.
  • Пожежна безпека. Полістирол - негорючий матеріал. У разі короткочасного впливу полум'я він оплавляється, перешкоджаючи подальшому поширенню вогню.
  • Простота експлуатації. У виробництві безкаркасних меблів застосовуються не просто естетично гарні, а й дуже практичні меблеві тканини, догляд за якими досить простий.
  • Купити безкаркасні меблі - значить забезпечити собі не лише затишок, а й екологічну безпеку. Всі матеріали, що застосовуються для виготовлення даних меблів, не виділяють ніяких шкідливих речовин і не шкодять здоров'ю людини.


Ультрамодний комфорт у вашому домі з торговою маркою Bruni


Безкаркасні меблі в Києві, Харкові та інших містах України зі зручною доставкою доступні для всіх бажаючих завдяки торговій марці Bruni. Оригінальні форми продукції, представлені в нашому магазині, дозволяють підібрати моделі відповідно до стилю вашого інтер'єру і особистих побажань. Безкаркасні меблі з гарантією від Bruni - це стильні ергономічні вироби цікавої форми, що дарують радість і затишок, зручність і комфорт своєму власнику.


Ви вже ставите питання «яка ж ціна на безкаркасні меблі»? Поспішаємо вас запевнити: ціни не кусаються. Однак, у нас ви не знайдете дешевих одноразових виробів. Безкаркасні меблі з доставкою по Україні для наших покупців - це:

  • кращі матеріали з натуральним волокном, до яких приємно торкатися;
  • виключно міцні шви європейського стандарту;
  • екологічно чистий якісний наповнювач.


Наша мета - допомогти вам створити унікальний дизайн і комфорт в будинку. Безкаркасні меблі подарують вам незабутні відчуття і поліпшать рівень вашого відпочинку. Порадуйте себе і зробіть приємне своїм близьким!