Оренда крісло-мішків

Оренда крісло-мішків - чудова ідея для всіх, хто шукає стильну, зручну і креативну меблі для проведення заходу!

День народження, дитячі свята, організація домашнього кінозалу для кращих друзів, корпоративна вечірка, тренінги по тімбілдінгу, семінари, творчі вечори ... Перераховувати сфери, в яких буде актуальна оренда крісло-мішків можна практично нескінченно, адже асортимент безкаркасних меблів Bruni включає величезний спектр моделей, кожна з яких може бути виконана в найрізноманітніших колірних поєднаннях.

Оренда крісло-мішківОренда крісло-мішків

Оренда крісло-мішківОренда крісло-мішків

У чому перевага безкаркасних меблів для гостей Вашого заходу?

Вечірка з кріслами Bruni допоможе зробити молодіжне свято дійсно яскравим і модним.

Креативність і незвичайний підхід обов'язково зроблять будь-яку подію, що запам'ятовується.

Сидячи в зручному і модному кріслі слухачі можуть повністю розслабитися фізично і емоційно, що покращує контакт лектора і аудиторії, а так само покращує сприйняття.

Таку пропозицію, як недорога оренда крісло-мішків, надає всім, хто потребує якісної брендового меблів на короткий термін, масу переваг:

Орендувати безкаркасні меблі істотно доступніше, ніж її придбати. Вартість оренди одного крісла від 50 грн.

В рамках послуги оренди Ви можете отримати будь-яку необхідну кількість крісел.

Оренда крісло-мішків в компанії Bruni дає можливість підібрати моделі бажаного дизайну і оптимальної кольорової гами, тоді як при купівлі комплекту меблів з часом може виникнути необхідність замовлення чохлів, більш актуальних для формату майбутнього заходу.

Немає необхідності шукати площа для зберігання крісел.

Немає необхідності турбуватися про їх чищенні і купувати клінінгові засоби для догляду.

Що може запропонувати наш online-магазин всім, хто віддає перевагу такому варіанту, як оренда крісла-мішки на період сімейних свят, зустрічі з друзями або проведення корпоративних заходів?

Найактуальніші моделі безкаркасних меблів: дорослі і дитячі крісла, журнальні столики, пуфи. Хітом оренди на сьогоднішній день є класичні крісла серії Original, але ми готові надати Вам будь-яку модель меблів з нашого каталогу.

Завжди ідеально чисті чохли, без будь-яких сюрпризів від попередніх орендарів. Ми ретельно перевіряємо кожне крісло і усуваємо будь-які забруднення, адже оренда крісло-мішків - це не тільки засіб отримання прибутку, а й вигідна реклама наших виробів.

Брендування меблів. Нанесення логотипу компанії на орендовані крісла дозволить створити особою атмосферу серед присутніх і надати заходу індивідуальність.

Оперативність виконання заявки (кількість орендованих крісел може бути збільшено навіть в день доставки).

Доступні ціни, обговорити які Ви можете з нашим представником по тел. +38 (044) 228-08-90 та +38 (067) 467-80-40.

Якщо Вас зацікавила оренда крісло-мішків ТМ Bruni, будемо раді допомогти Вам в організації незабутнього, стильного заходу на будь-який бюджет!