Кресла-мешки для беременных и кормящих мам

Кресла-мешки для беременных и кормящих мам

Для вагітних та годуючих мам комфорт понад усе. В останній триместр вагітності і у перші місяці життя малюка, жінці потрібен якісний відпочинок. А кращий помічник у цій справі – зручні меблі. І один з кращих варіантів – крісло-мішок. Бін Беги просто створені для релаксації. Завдяки спеціальному наповнювачу вони приймають форму тіла людини. У такому кріслі легко та просто забути про біль у спині і як слідує розслабитись. Важлива і їх вага. Вагітна, або жінка, яка нещодавно народила, зможе без сторонньої допомоги переставляти крісло у потрібну ділянку кімнати.


Як обрати крісло-мішок для вагітної жінки  

Сьогодні існує великий вибір безкаркасних меблів. Найбільшим попитом користуються наступні Бін Беги: 

 • Пуфи;
 • Мішки;
 • Груши;
 • М’ячі;
 • Подушки.

  Пуфи можна придбати для спальної кімнати та для кімнати передпокою. Взутись та зав’язати шнурки для вагітної жінки доволі складне завдання. Більш зручніше робити це сидячи. У гостину чи кімнату для відпочинку варто придбати крісло-грушу. Такі Бін Беги відмінно тримають форму, на них легко сідати, вставати також можна без сторонньої допомоги. Особливу увагу варто приділити матеріалам. Вони повинні бути натуральними, гіпоалергеними, легкими у догляді. Один з кращих варіантів – еко-шкіра. Доглядати за Бін Бегами з такого матеріалу дуже просто. У випадку забруднення достатньо пройтись поверхнею вологою ганчіркою. Якщо є бажання створити додатковий затишок, придивіться до моделей з флісу та плюшу. Ви у будь-який момент зможете зняти зовнішній чохол та випрати його на делікатному режимі прання. 


  ТМ Bruni пропонує для вагітних та годуючих мам крісла-мішки підвищеного комфорту зі спеціальними гаманцями з боків. Туди можна покласти пульт від телевізора, вологі серветки, журнали чи телефон.  Вам більше не доведеться турбуватись, що Бін Бег варто ставити біля журнального столику зі всім необхідним чи по декілька разів вставати, щоб принести пульт чи свіжу газету.

  Крісла-мішки для найменших користувачів  


  Бін Беги – найкращі меблі для дому, де живуть маленькі діти. Відсутність гострих кутів та твердих поверхонь знижає ризик травм. 

  Окрім цього малюкам дуже подобається час у кріслах-мішках. Для грудних немовлят також існують безкаркасні меблі. Як правило – це звичайні крісла-мішки меншого розміру із спеціальними ременями безпеки. Навіть найактивніші діти не впадуть та не травмуються. Для діток трішечки старше можна купувати звичайні Бін Беги. Головне обирати зносостійку тканину зовнішнього чохла. Експериментуйте з кольорами, діти люблять все яскраве та красиве. Не варто купувати темні та похмурі безкаркасні меблі з міркувань практичності.


  Майже всі моделі крісел-мішків включають в себе два чохли. Зовнішній у будь-який момент можна зняти і випрати в машинці. А Бін Беги з еко-шкіри навіть прати не потрібно, достатньо протирати поверхні вологою ганчіркою. Крісла-мішки – безпечні, надійні, зручні та довговічні меблі. Саме тому – це кращий вибір для сім’ї з маленькими дітьми. В Бін Бегах зможуть відпочивати і діти і батьки. Через роки вам не доведеться купувати нові крісла, достатньо буде досипати трішки наповнювача. А якщо вам набридне зовнішній вигляд меблів, ви зможете замінити тільки зовнішні чохли, що набагато дешевше, ніж купівля нових крісел.