Індивідуальний пошив

Популярність безкаркасних меблів зростає з кожним роком і все більше людей віддають перевагу відпочинку в м'якому кріслі-мішку або на затишному дивані. Такі меблі представлені в багатьох салонах і магазинах. У них доступний широкий асортимент моделей різних типів і відтінків. Вони можуть виготовлятися у вигляді груші, м'ячі, подушки і т. д. При цьому вони все одно будуть виглядати стандартно, адже модельний ряд не безмежний.

Чи можна якось виділитися на тлі інших? Звичайно, для цього досить купити безкаркасний диван на замовлення. Ви отримаєте унікальний виріб, несхожий на інші, ні за поєднанням кольорів, ні з використовуваних матеріалів, ні за формою. Звичайно, таку послугу не надає кожна компанія, адже індивідуальний пошив - це відповідальне завдання, що вимагає ретельного контролю на кожному етапі робіт.

Компанія Бруні надає послуги виробництва безкаркасних меблів на замовлення за індивідуальним проєктом. Ми втілимо в життя кожне ваше побажання.

Компанія Бруні - безкаркасні меблі від виробника

Ми виготовляємо м'які безкаркасні меблі під індивідуальне замовлення кожного клієнта. Ми йдемо назустріч кожному і виконуємо будь-яке побажання. Потрібно крісло-груша під замовлення або будь-яка інша модель? Наші висококваліфіковані майстри підкажуть краще рішення і допоможуть підібрати колірну гамму під інтер'єр кожної кімнати. У нас ви знайдете те, що не запропонує жоден інший магазин або салон.

Чому варто замовити індивідуальний пошив м'яких меблів у нас

Хочете пошити крісло-мішок на замовлення в Києві? Виробник м'яких меблів Бруні має ряд переваг.

  • По-перше, ми втілюємо в життя практично будь-яку задумку. Ви можете прийти до нас зі своїми начерками або розповісти нашим дизайнерам, що ви хочете бачити в результаті. Ми виготовимо проміжну модель, щоб наочно побачити всі можливі слабкі сторони.

  • По-друге, ціна на індивідуальне замовлення дуже доступна, а деякі роботи взагалі безплатна. Наприклад, ви хочете модель стандартного розміру в незвичайному кольорі. Таке крісло буде коштувати, як звичайне, хіба що ви не замовите якусь ексклюзивну тканину.

  • По-третє, термін виготовлення не перевищує кілька тижнів, в залежності від складності замовлення і завантаженості виробництва.

  • По-четверте, можна внести будь-які зміни в стандартні моделі, які продаються у нас в магазині, від колірної гами до конструкції та розмірів.

Як здійснити замовлення в компанії Бруні?

Зверніться до наших менеджерів, які уважно вислухають всі ваші побажання. Вони підкажуть, яка краще тканина і наповнювач буде відповідати вашим вимогам, а також назвуть вартість готового виробу. Якщо ви конкретно уявляєте, що вам потрібно і можете надати малюнок або фото, це значно спростить процес роботи й скоротить час виготовлення.

Готовий диван або крісло можна як забрати самому з нашого складу, так і замовити доставку по Києву та Україні. Ми відправимо товар в найкоротші терміни.